Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wam drodzy widzowie ale mi się podobało, pojawiło się sporo nowych twarzy, sama wyklarowała się taka ekipa nawet spoko ludzi. Wiem Małysz miażdży jeśli chodzi o jego brak godności ale czy taka mieszanka charakterów nie jest ciekawsza? Taka postać tragiczna tez jest potrzebna, chyba nie chcemy samych mądrych ułożonych kulturalnych ludzi na strime bo to będzie nie do zniesienia. Mix #!$%@? postaci, a każdy widz i tak wybierze swoja ulubiona postać jak i ta najbardziej #!$%@?ąca i to jest własnie fajne. Dymy!! dymy!!! no cóż rzucanie jajkami w to samo okno znudziło mi się już za 3 razem, a wybicie nawet mi się nie podobało bo to już przesada. Te dwie petardy były takie ze smakiem. "Świat zewnętrzny" pokazał, że może narobić zamieszania na strimie ale nie robiąc szkód materialnych. Daniel! no cóż Daniel jest jaki jest pazerny, chamski obleśny itd. itp. ale chyba to te cechy charakteru tez spowodowały, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Znikniecie strimów magicala spowoduje pustkę która trzeba będzie czymś wypełnić. I teraz pytanie czy jest ktoś kto godnie go zastąpi? Podoba mi się, że na tagu jedni hejtuja taka postać inni akurat ta postać tolerują. Bez wyzwisk miedzy sobą każdy uczestniczy w tym wydarzeniu i dzieli się swoimi racjami- to tak musi być. "Normalni ludzie" zanudza nas na śmierć w pierwsze parę godzin. Mnie nie przeszkadza, ze wszytko dzieje się w obrębie jedno czy dwóch pomieszczeń. Lubie obserwować zachowania innych ludzi ich relacje miedzy sobą. Jak to Tede wyśpiewał " z obserwacji wynika nauka". P.s. jeśli chodzi o kasę - dają ci co chcą dawać bez przymusu jakiegokolwiek. Moja rada dla tych co ich to boli - "było zostać księdzem i nie brać" Pozdrawiam XD
#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz