Wpis z mikrobloga

Wołam @meblujdom_pl: chłopaki, kilka dni temu szukałem w Gdańsku fotela i przypadł mi do gustu fotel Ranger - okazał się naprawdę wygodny i siedziało mi się na nim lepiej niż na fotelach typu Ergohuman itp. A dziś przypadkowo znalazłem Waszą stronę i widzę, że macie taki sam fotel nazwany Evolve Office za ponad 250 zł taniej. Tyle tylko, że Evolve Office mi wizualnie za bardzo nie odpowiada, dużo bardziej podoba mi się trochę droższy model Evolve PRO, ale na Evolve PRO nie miałem okazji siedzieć. Moglibyście powiedzieć jak wyglądają różnice w komforcie pomiędzy tymi fotelami, ogółem coś napisać co by mnie zachęciło? W załączniku pic rel.

#meblujdom
Plecakofil - Wołam @meblujdom_pl: chłopaki, kilka dni temu szukałem w Gdańsku fotela ...

źródło: comment_mMfDIIoPUzwrkiXDa2ngOR5iXR1ezRYl.jpg

Pobierz
  • 6
@Plecakofil: Hej! Przecież Evolve Office to toćka w toćkę co Ranger :D To jest dokładnie ten sam model tylko handlujemy nim taniej ponieważ leci na naszej marce.

Co do Evolve PRO - jest on stworzony na konstrukcji Evolve Office jednak posiada mechanizm Multiblock zamiast TILTa i posiada lepszą piankę na siedzisku niż Office oraz ogólnie poduszki. Dodatkowo po rabacie WYGODNYPEPE Evolve Pro będziesz miał za 759 zł co jest niewiele więcej
@meblujdom_pl: hej! właśnie wiem, że ranger to to samo co evolve office, dlatego się zwracam w tej sprawie. Jest opcja zamontowania tilta zamiast multiblocka w PRO? Lubię się czasem pobujać, a z tego co wiem to multiblock to uniemożliwia. Ogółem wyprofilowanie Office i PRO jest takie same?
@Plecakofil: Profilowanie jest minimalnie płytsze ale jest poduszka. Nie ma opcji zamontowania TILTa ponieważ nie zgadzają się otwory ale gdy w multiblocku sobie pokrętłem sam uregulujesz tak siłę potrzebną do odchylenia oparcia, to z multiblocka zrobisz TILTA który działa tak, że siedzisko wychyla się razem z oparciem w stosunku 2:1 (tzn na 30% wychylenia oparcia przypada 15% wychylenia siedziska).
@meblujdom_pl: Dzięki bardzo za udzielenie odpowiedzi. Przekonałeś mnie do tego, że multilock nie jest wadą. Na pewno zdecyduję się albo na Office, albo na PRO, ale muszę jeszcze przemyśleć który fotel będzie mi bardziej odpowiadał. Co do wyprofilowania - w modelu PRO jest takie same jak w Signal Q-109?
@meblujdom_pl: Czy byłbyś w stanie pokazać mi real foto oparcia w PRO bez poduszek? Bo raczej będę siedział bez nich, a chciałbym dokonać dobrego zakupu. Do waszego sklepu mam 500 km, więc jedyna opcja to kupno przez internet.