Wpis z mikrobloga

Po Bocku przyszedł czas na Marcowe i Szampańskie.

Z komentarza na oficjalnym profilu Żywca:

(...) produkcja Żywiec Marcowe oraz Żywiec Szampańskie została zakończona. Polecamy Ci spróbować innych dostępnych rodzajów naszego piwa. (...)


O ile Szampańskiego nie żałuję, to po Bock i Marcowe lubiłem od czasu do czasu sięgnąć

#piwo
  • 8
  • Odpowiedz
@t0masz:
Witam Pana, Szampańskie było bardzo słabe, dobrze, że je wycofali.
Jeśli zaś chodzi o Bock i Marcowe to ich nigdy w sklepach nie widział, szkoda, że je wycofują/wycofali, zawsze to jakaś większa różnorodności koncerniaków. Choć sam z Żywca, to szanuję tylko APA i Porter, lekko Amerykańskie Pszeniczne, Białe jest bardzo słabe, ot zwykły żywiec z lekką kolendrą.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
@DonislawDev: co czlowiek to opinia, moim zdaniem biale jest bardzo dobre, ja tam kolendry nie czuje np w ogole, a za to banan bardzo mocno i lekko gozdzik, w prownaniu do paulanera wypada lepiej
  • Odpowiedz
@RBNG:
Witam Pana, zgadzam się, że co człowiek to opinia. Dużo też zależy od partii, piłem niedawno Żywiec APA z dwóch różnych partii (odstęp czasowy) i różnica była kolosalna w smaku.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
  • Odpowiedz
moim zdaniem biale jest bardzo dobre, ja tam kolendry nie czuje np w ogole, a za to banan bardzo mocno i lekko gozdzik, w prownaniu do paulanera wypada lepiej


@RBNG: no to przypał, bo Białe powinno być witbierem, a nie niemiecką pszenicą jak Paulaner xD Bananów i goździków nie powinno tam być
  • Odpowiedz