Wpis z mikrobloga

Miraski, szukam krzesła do pracy przy biurku w granicach do 700 zł.
Wszędzie piszą o Marcusie z Ikei. Usiadłem, wygodne krzesło, ale nie ma najważniejszego - regulowane podłokietniki!
Także musi mieć regulowane podłokietniki. W wirze przeglądania internetów wpadłem na coś takiego:
Herc xl 1315 w Agacie.
Wydaje się sensowny, tylko boję się, że siedząc na tej eko skórze będę cały spocony (już kiedyś siedziałem na "skórzanym" fotelu i dziękuję, nigdy więcej).
Kolejny fotel, który zwrócił moją uwagę to Signal Q-118: regulacja kąta nachylenia i wysokości oparcia, siatka na oparciu, podstawka pod głowę i metalowa podstawa. Jednak nie ma regulacji podłokietników.
@meblujdom_pl właśnie szukam krzesła takiego samego + reg. podłokietników, ale jedyne co znalazłem to Signal Q-116, jednak podstawa jest plastikowa, coś doradzicie?

Macie mirki coś godnego polecenia w tej cenie?
Mam 183 cm wzrostu.

#fotel #pcmasterrace #meble #krzeslo #krzesla #pracazdalna
  • 12
@Piz-dur mam tego herca, też wyrwany na promo za 700. Lato przetrwałem bez bólu, po pół roku dość intensywnego użytkowania wygląda jak nowy. Jak na razie każdy kto w nim usiadł zachwalał i żałował przewalenia hajsu na jakiegoś Marcusa czy DX racera. Dużą zaletą jest też to że w stosunku do dx jest szerszy, nie jestem filigranowej budowy i zarówno mieści mi się dupa i barki pomiędzy 'kubełkowymi' skrzydłami. Polecam i pozdrawiam.
@Piz-dur nie, ziomek który w nim właśnie siedzi też nie przypomina sobie żadnego dyskomfortu. Może to przeszycie na głównej części odwala robotę i daje trochę przewiewu
@meblujdom_pl: Temat na troszkę odsunąłem, ale do niego wracam. Przemyślałem i zależy mi na ergonomicznym fotelu, wygoda na drugim miejscu.
Q-118 odpada ze względu na brak regulowanych podłokietników.
Q-116 za niski na moje 183 cm, jak napisaliście, więc też odpada.
Evolve PRO to raczej gaming, czyli bardziej wygodny, mniej ergonomiczny.
Ares Mesh odpada, już jest dla mnie za drogi.

Znalazłem coś takiego Fotel SPECTRUM HB NET Sitplus - nada się za