Wpis z mikrobloga

@Kuplerstwo: Więc przestań narzucać mi ton mojej wypowiedzi i nie dopisuj mi słów których nie napisałem. Słuchaj sobie czego tylko chcesz, mam to w głębokim poważaniu i żyj dalej swoim ignoranckim życiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hemingwie: Kenye pomógł Cudiemu wrzucając go na najbardziej rewolucyjną płytę tego tysiąclecia 808s & Heartbreak, na której spopularyzował 808's(dziś ten instrument jest używany powszechnie w muzyce właśnie dzięki Kanyemu, który go spopularyzował w rapie, co potem przerodziło się w popularyzacje w całym przemyśle muzycznym) oraz utorował drogę wszystkim emocjonalnym raperom(Kid Cudi, potem Drake oraz wielu innych) odchodząc od wizerunku rapera "macho" oraz w pokazał światu contemporary r'n'b i utorował tym
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz no wiadomo, nikt inny cudiego pod swoje skrzydla by nie wzial xd
Juz kiedys dyskutowalem z toba o twoim bozku
Kontynuowac nie mam zamiaru
Bieber tworzy przyzwoita muzyke xd Ja #!$%@?, ale bezguscie
  • Odpowiedz
@Hemingwie: Wiem, że więcej nie będziesz dyskutował, bo brak ci sensownych argumentów. Cudi sam, mówi, że zawdzięcza Kanyemu karierę i to, że pozwolił mu samemu decydować o swoim brzmieniu, myślisz, że gdyby jakaś inna wytwórnia go wzięła to by mu na to pozwolili? Skończyłby jak Lupe i jego Lasers. Ale widzę, że wiesz lepiej niż sam Cudder,
https://hypebeast.com/2016/7/kid-cudi-kanye-west-pharrell-beats-1-othertone-interview
https://www.youtube.com/watch?v=KrMoXTgOtc8
czemu biebier nie tworzy przyzwoitej muzyki? Robi porządnie brzmiące mainstreamowe hity
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Ostatnie półtorej roku w pracy męczyło mnie radio, a w nim hity biebera, westa i reszty ferajny ze świata "wielkiej muzyki" i za to czego się tam nasłuchałem to nie kupiłbym płyty westa choćby okrzyknięto go mesjaszem współczesnej muzyki. A autotune, jak każde narzędzie może być wykorzystane dobrze, lub źle, z tym że jeszcze nie słyszałem dobrego wykorzystania tego "instrumentu". Za to solar, białas i polska ferajna zniszczyli moja
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: ja mam w dupie jego życie prywatne. A ty mi daj dowody, że nie pisał sam. To co jest na credsach to serio mało ważne, wazne kto siorbie z tego kapuche. Serio on sie dorobił milionów i chwala mu za to. Ja tylko stwierdzam, że traktowanie go jako wizjonera to lekka przesada. On nie podchodzi nawet na kleczkach do 2pac`a wiec prosze cie nie traktuj mnie z góry, że
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz Nie bede dyskutowal, poniewaz Ty nawet nie chcesz zrozumiec, spojrzec szerzej na argumenty gdy ktos krytykuje twojego bozka, a jak juz ktos to zrobi to ultra hyper defense mode on.
Cudi też pisał, że Kanye i Drake to kupa nie artyści, odpiszesz zapewne, że się już pogodzili tak jak wtedy, więc tutaj zakańczam
Ciao
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: jeszcze tylko dopisze jedna rzecz - bo tego nie napisałem. Wpływ na muzyke XXI w. Wiesz co powiem ci jedno. Wpływ na muzyke XXI w miał Emerson Lake and Palmer, Led Zeppelin, Yes, Pink Floyd. Z których ten zjeb bierze bity, bo sam nic nie stworzy bo nawet na gitarze jednego reffu nie zagra. Bo ma słuch jak by słon na ucho nadepnął nie umie stworzyć nic bez autotune.
  • Odpowiedz
@atteint: ale przed chwilą rozmawialiśmy o tym, o wpływie Kanyego na muzykę, a nie o tym, czy ci się podoba bo mam to gdzieś czy ci się podoba. Tak samo z Bieberem, chyba nie powiesz mi, że chłopak nie potrafi śpiewać albo ma zły głos? Ma widocznie zupełnie inny target niż twoje oczekiwania wobec muzyki ale jest utalentowany i potrafi robić łatwą i przyjemną w odbiorze muzykę, dla osób, które
ShadyTalezz - @atteint: ale przed chwilą rozmawialiśmy o tym, o wpływie Kanyego na mu...
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Nie na jego brzmieniu tylko na tym co stworzyli inni, a on to powielił :) a to rożnica :) ale do Ciebie widać to kolego nie dotrze ON NIE STWORZYŁ NIC NOWEGO. Posłuchaj sobie jakie ma sample, są to "plagiaty" wielu bardzo wielu artystów co w latach 50 juz to stworzyli a on sobie to wrzucił w mikseer i to tego "gada" - bo spiewem tego bym nie nazwał.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Bez kitu, jeżeli to jest "dobre wykorzystanie autotune" to wylogowuję się stąd i idę w końcu zrobić coś kreatywnego. Oni wszyscy, #!$%@?, brzmią tak samo, identyczne flow, beaty, nawet głosy im się zlewają w jeden, bo każdy #!$%@? autotunem. Geniusz, #!$%@?, wizjonerstwo. Aż bigos muszę podgrzać.
  • Odpowiedz
@Mr_Kidada: tak nie znam, żadnego zespołu z tych które wymieniłeś XDD https://rateyourmusic.com/collection/koniec/r0.5-5.0
chcesz się licytować teraz ty się pochwal ile tam albumów i zespołów znasz ok?
co za idiotyczne tezy idąc twoim tokiem myślenia, można podważyć wszystkich muzyków, których wymieniłeś tak samo mogę powiedzieć hurr durr Pink Floydzi nie pisali swoich tekstów i udowodnij mi, że nie.
A w ogóle to rock też nic nie stworzył, tylko natura stworzyła dźwięki
  • Odpowiedz