Wpis z mikrobloga

@voor: Sory sory, ale co on niby wyciągnął z Kid Cudiego? Jedyne co to mu pomógł jak każdy producent by zrobił.
Prędzej czy później Cudiego ktoś by wziął, a pierwszym akurat był Kanye. Z tym autotune to więcej regresu niż progresu się zrobiło xD
  • Odpowiedz
To, że w rapie popularne stało się używanie autotune'a i elektroniki to jego zasługa.


@voor: Użyłbym innego zwrotu niż "zasługa". Zresztą jak ktoś jara się sztucznym głosem zmodulowanym na kompie i nazywa to wizjonerstwem to o czym tu jeszcze rozmawiać.
  • Odpowiedz
@atteint: #!$%@?, zaraz się dowiem, że muzyka elektroniczna to nie muzyka, bo to tylko klikanie w komputer XD Hurr teraz nie ma czasów, teraz nie ma muzyki, kiedyś to to było Led Zeppelin, Dire Strats, Iron Maiden, Black Sabbath, Rolling Stones, teraz to same gówno
  • Odpowiedz
@Gibbsohn: A tobie co? Pierdząca dupa nie może być instrumentem? McFerrin klaszcze o swoją klatę i tak nagrywa muzykę, moja dupa jest gorsza? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@atteint: Prawda jest taka, że muzyka ewoluuje, a oldschoolowy hip-hop jest jej najwyższą formą. No bo niby co miałoby być lepsze od np. Mobb Deep? Cipiarski drake czy inny lil wayne, czyli żałosne wycie do mikrofonu i zupełny brak skilla? W oldschoolowym rapie wszyscy są witruazami liryki i napieradalją szybko i idealnie trafiają w takty, a nie wyją jeden dźwięk przez 15 sekund na autotjunie.
Szopen, mozart schubert? Nie rozśmieszajcie
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo: W #!$%@? się napisałeś, aż pewnie szare komórki poumierały, a odpowiem tylko jedno, #!$%@? mnie twoje dziecinne teksty obchodzą, nie masz pojęcia nawet jakiej muzyki słucham, ale wypok będzie mi słowa do gardła wkładał w obronie swoich przekonań i gwiazdek z TV. :D
  • Odpowiedz