Wpis z mikrobloga

  • 4
Można na miband 2 ustawić jakąś appką oprócz ikonki że ktoś dzwoni też jego imię i podobnie z sms? Czy tylko mi ikonka zostaje? Macie coś ciekawego na rozszerzenie możliwości?

#miband2
  • 20
  • Odpowiedz
@ozzi: @kruprz: @jjarik: na iOS po zmianie na język Chiński (lub angielski) i odpaleniu MiFit, na opasce był aktualizowany firmware. Po powrocie na język polski, wyświetlanie kontaktu na opasce zostało. I to za darmo, bez płacenia za dodatkowe aplikacje. Nie wiem, czy na Androidzie będzie tak samo.
  • Odpowiedz
@franelo
@ozzi91 przed chwilą sprawdziłem, jak miałem po angielsku to była słuchawka i niżej kto dzwoni ale jak zmieniłem znowu na polski to już sama słuchawka znowu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kub0t dobra, zmieniłem na jakiś inny chiński bo mam tam do wyboru chyba z 7 opcji z chińskimi znaczkami i kij wie co jest czym. Aktualizowało się z 5 minut, na chińskim była nazwa ale jak zmieniłem na polski to znowu sama słuchawka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ozzi91 u mnie na Androidzie też wystarczyło:
zmiana jezyka na chiński tradycyjny > uruchomienie apki MiFit co z automatu zrobiło update firmware'u > włączenie w MiFit opcji pokazywania nazwy kontaktu > zmiana języka na PL
  • Odpowiedz