Wpis z mikrobloga

@sebastian-tuszynski: Ripple nie jest kryptowalutą, to szit stworzony z powietrza, ktorego tworcy mogą sobie dodrukowac w dowolnej ilosci.
Nie wspominajac o tym, ze jakikolwiek system ripple nie jest (czy przydatny dla bankow czy nie, nie wiem nie moja bajka), to tokeny XRP nie mają z tym systemem nic związanego. To taki dodatek, zeby tworcy mogli sobie od czasu do czasu podumpowac i dorobic troche kaski.
Aha... nie ma drugiego takiego
  • Odpowiedz
@Smule: Ripple jako Protocol to jest bardzo dobry pomysl, I zdziwie sie jesli banki go albo nie #!$%@? i zrobia swoj na ich pomysle albo po prostu beda wspolpracowac z ripple, uzywanie samego Ripple bez Tokena zaoszczedzi banka 33% pieniedzy ktore wydaja dzisaj na transfery miedzy krajami, ale uzycie protokolu Ripple i Tokenu XRP zaoszczedzi im 66%, wiec nie wiem, mi sie to podoba ze chca wprowadzic cos nowego innego
  • Odpowiedz
@sebastian-tuszynski: To czemu jeszcze nie uzywają?

XRP istnieje chyba od 2014 i przez tyle lat nikt tego kijem nie chcial dotknac... Te gadanie o bankach to taki marketing szpetany i nakrecanie sie w celu zrobienia pompki, od kiedy jestem w krypto slysze, ze banki będą uzywac ripple i co? Nic, cisza...
  • Odpowiedz
Nie wiem co ludzie w tym widzą, ale to coin, ktory jak rosnie, to sie w niego pół polo ładuje ^^


@Smule: momentum trading... to samo z BCH rośnie to jak serfezy na fali - najgorzej być ostatnim w pociągu
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: jutro jest trzecia czesc tego newsa... zaloze sie, ze podpompują to, a potem wyjdzie news i okaze sie, ze byl gowno wart.

ci co mieli zarobic to zarobią, a frajerzy jak zwykle kupią na topie, a potem będą wolac, ze ripple bedzie uzywany przez banki

musze przyszykowac jakies bity na szorta, szykuje sie easy money
  • Odpowiedz