Wpis z mikrobloga

@imlmpe: dzieki za zrozumienie, ja np. nie lubie ogladac cudzych dzieci, nie jest to dla mnie mily widok, pewnie zmienie zdanie do swojego, "bo w koncu moje" i fajnie, ze dales nsfw, ale z drugiej strony leci policzek nazywajac mnie niedojrzalym z tego wzgledu

mysle, ze to moglo byc kretynskie z tego wzgledu, ze raczej jestes osoba nie do konca anonimowa, jezeli budujesz jakis swoj wizerunek swoja dzialalnoscia - a
  • Odpowiedz
@imlmpe: Nie zatrzymuj się pędź dalej. 500+ piechotą nie chodzi.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już jestem za stary.... A swoją droga fajny zmarszczak.
  • Odpowiedz
mysle, ze po prostu obcy ludzie nie chca ogladac twojego dziecka, pomyslales o tym zanim zrobiles z siebie kretyna i chama tym komentarzem?


@Melcma: Ja wiem, że #zielonkidupacicho, ale obrażanie kogoś za tak błahą sprawę świadczy o twojej niedojrzałości, czyli OP się nie pomylił. Zamiast po prostu coś wytłumaczyć jak człek człekowi, ty go obrażasz. Tak, wiem, #wykopseriousbusiness, ale o takie rzeczy taka spina?
  • Odpowiedz
@Melcma: nie widziałem wyjaśnienia, nie odświeżyłem strony, w sumie dobrze wyszło, ale nie lepiej najpierw próbować kulturalnie, a ewentualnie później mniej? Tym samym przenosisz po prostu kulturę z polskich dróg wprost na wypok, ot cała dyskusja.
  • Odpowiedz