Wpis z mikrobloga

@MelomanBTC: ale pytanie czy z równą pompą po tych dwóch dniach zacznie rosnąć jak spekulują co poniektórzy :D nie mam czasu na szybkie kupowanie i sprzedaż, zastanawiam się nad włożeniem odrobiny kapitału na powiedzmy sobie miesiąc dwa :D
@XKXK: Napisałem PW, że teraz Ci nie będę liczył bo nie mam czasu zajmować się takimi pierdołami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nigdzie nie zarzekam się, że nie jest taniej na Bistamp, tylko że wcale nie jest tak tanio jak przelewamy na Bitstamp. Problemy z umiejętnością czytania?
@XKXK: Zjada Cię nienawiść, przez co nie potrafisz czytać, trochę beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście, że nie jest tak tanio jak mówisz - ale jak mówiłem, udowodnię Ci to po zamieszaniu jakie jest na giełdach, bo nie będę tracił okazji zarobku na to, żeby Ci coś tam udowodnić.

Oczywiście, że jest taniej na Bistampie niż na Bitbay, ale nie aż tak tanio jak Ty to malujesz.
@MelomanBTC: ale to co radzisz teraz bujać się na spadkach i wzrostach? Jak w takim przypadku wygląda "fee"? :D Mam skromny portfel na blockchainie zdecydowanie jeszcze raczej do zabawy niżeli poważnego zarobku, ot kilka stówek wrzucone for fun, co z tym robić? ;)