Wpis z mikrobloga

No więc wczoraj zamówiłem kartę graficzną w morele.net - karta dostępna - zapłaciłem i dostałem info że za 2 dni będzie. Dzisiaj wchodzę i dostaję info że karta będzie 30-08.2017 Dzwonię tam i dowiaduję się, że karty nie ma na stanie i trzeba czekać na dostawę. No ale jak kupowałem to była na stanie - ot nie, nie była - sprzedali mi powietrze za 1800zł. No to anulowanie zamówienia bo czekać nie będę, i co ? 7 dni czekasz na zwrot kasy bo tyle to trwa.
Zdecydowanie nie polecam tego sklepu i już nigdy tam nic nie kupię!

#oszukujo #morele #sprzedajopowietrze
  • 6
  • Odpowiedz
Morele niewinne :)


@defi: winne winne i to wielokrotnie tego samego. Ale mogłeś się uchronić przed tym problemem. Na szczęście są "na tyle uczciwi" że oddają w końcu pieniądze.
  • Odpowiedz
bez kasy:(


@defi: no ale chyba ci oddadzą kasę?
taki hint na przyszłość: jeśli na stronie sklepu interenetowego (jakiegokolwiek) w polu "dostępność" jest co innego niż aktualna ilość, tylko np (w ciągu 2 dni, w ciągu 7 dni) to znaczy, że tego nie ma i prawdopodobnie już nie będzie.
Jeśli jest podana ilość poniżej 10 sztuk, to przed zamówieniem dzwonisz na infolinię i prosisz o potwierdzenie, czy towar mają na
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: no oddadzą. za 7 dni - a ja chciałem sobie grafikę potestować

Tam dostępność była duża bo prawie 20 sztuk. No nieważne. Jestem bogatszy o nowe doświadczenie i wiedzę gdzie nie kupować.
  • Odpowiedz