Wpis z mikrobloga

Witam was dziś rano robiąc zakupy nie sprawdziłem wydruków z terminala. Po powrocie do domu okazało się że kobieta wydrukowałem mi 2 doładowania z Play zamiast z Orange niestety reklamacji nie uwzględnia. Wybiorę 2 osoby plusujące jutro po 18 tej i wyślę na pw kod doładowania na 50zł do Play. Mi nie potrzebne może komuś z was się przydadzą.
Kto zainteresowany daje plusa.
#rozdajo
  • 35
@FrasierCrane wlasnie się zastanawiałem gdzie moje taniedoladowania :/ możesz coś więcej o tej zmianie napisać?


@CzarnyMastodont: Tanie doładowania brały się z wałków na VAT. Jakbyś się przypatrzył, to były one sprzedawane przez podmioty zarejestrowane za granicą. Czasem zresztą w aukcjach otwarcie pisano, że obowiązek zapłaty VAT leży na kupującym bla, bla, bla. Taka firma z Hmaeryki, czy innych Emiratów występowała o zwrot VAT, więc na starcie miała opcję sprzedaży doładowań nawet
@FrasierCrane o mechaniźmie działania wiem doskonale:) wysylka np. Z wysp marshalla.
Tylko zastanawialo mnie to co się zmieniło że już nie ma takiego wałka.
Z kolei nadal widac aukcje na których termin realizacji to kilkadziesiąt dni, ale są kilka złotych taniej