Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, wie ktoś może o co chodzi?

Mianowicie rozchodzi się o to że nie miałem wystarczająco pamięci w telefonie aby zainstalować jakieś aplikację, kupiłem więc kartę pamięci, następnie przestawiłem domyślną pamięć na kartę pamięci i po pobraniu snapchata i przeniesieniu kilku zdjęć zostało jeszcze 7 GB miejsca na karcie pamięci, wtedy skończył mi się internet (tzn. obniżył prędkość do 20kb/s mniej więcej) Od tamtego czasu gdy próbuje pobrać jakąkolwiek aplikację piszę mi że nie mam miejsca na telefonie. To kwestia tego że mam jakimś cudem za mało miejsca na telefonie (zostało 7 GB na karcie pamięci) bądź zbyt niskiej prędkości internetu i dlatego pokazuję że jest zbyt mało pamięci?

#pytanie #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
@Isumar3: Telefon ma ze dwa lata (Huawei Ascend Y530). Zmieniłem właśnie domyślną ścieżkę przed zainstalowaniem snapchata i rzeczywiście zainstalował się na karcie pamięci bez problemu.

  • Odpowiedz
@Kellyxx a no ważne :D A jeśli chodzi o internet. Coś musisz mieć włączone w tle, co zjada Ci transfer, albo skończył Ci się pakiet. PS. Są apki, które zawsze będą się instalować na karcie pamięci, więc będziesz musiał przełączać ręcznie. Pokazuje, że jest zbyt mało pamięci bo wszystkie apki właśnie szły na pamięć telefonu, przenieś na kartę pamięci.
  • Odpowiedz
@Kellyxx nie. Musisz zrobić więcej miejsca przenosząc ręcznie aplikacje na kartę pamięci. Miejsce musisz mieć w pamięci wewnętrznej. Sorry, taki mamy kli.. system...
  • Odpowiedz