Wpis z mikrobloga

Wakacje już prawie za nami. Tydzień przed. To było najgorsze.
Nie dzień, nie dwa, jakiś tydzień przed. Szczególnie jak już czuliśmy te paleniska, niby lato, niby jesień.
Zaziębiłam się we wrześniu, to było dawno temu, ponad 20 lat. Razem z tatą próbowaliśmy udowodnić sobie nawzajem,
w właściwie to mamie, że spokojnie można pływać we wrześniu, ok dziesiątego - września.
Miesiąc wyjęty z życia, ale warto było!
Dzisiaj kolejna sobota wyjęta z kalendarza, jakby nigdy jej tam nie było. Czasami mam wrażenie, że jestem obiektem
programu, który piszę. Że kreuję na lajwie swój własny interfejs.. i tylko ta niedogodność nieprzyzwoitegowykorzystania jedynie nazwy metody trzyma mnie przy życiu. #it #programowanie #nlp #pytanie
sweet-candy - Wakacje już prawie za nami. Tydzień przed. To było najgorsze.
Nie dzie...

źródło: comment_F03jplMLZfgfMUMK70ALIFwombVCfiVQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@NieUsune: Śmiem twierdzić, że nie jest to jedyna prosta rzecz której nie rozumiesz, a pojęcie abstrakcji w programowaniu jest ci równie obce co polimorfizm. Dwie pętelki nie czynią z ciebie programisty:)
  • Odpowiedz
@NieUsune: Jeszcze kilka lat temu normalnie robiło się projekt 3-4 osoby starczało 100k, dzisiaj 300k mało na jednego programistę. Ale jak się chce konkurować z dużymi to trzeba pożebrać:)
  • Odpowiedz