Wpis z mikrobloga

Mirki znacie jakieś miejsca we #wroclaw w których można w spokoju usiąść z laptopem i pouczyć się przez kilka godzin?
Potrzebuje tylko wifi i opcjonalnie gniazdka żeby podłączyć lapka. Niestety biblioteki odpadają bo w wakacje w weekendy nieczynne a na tygodniu otwarte są max do 18, a u siebie nie mam warunków do nauki.
  • 11
  • Odpowiedz
@MakeAnDGo: Bibliotech na PWr (budynek D-21), w wakacje czynny niestety tylko w dni robocze 8-15, można nawet pokój pracy indywidualnej wziąć, ale w wakacje i tak cisza i spokój jest. A co do siedzenie w kawiarni przez parę godzin, to nigdy mi się nie zdarzyło (a wielokrotnie tak siedziałam), by ktoś mnie wyrzucił albo nawet krzywo spojrzał.
  • Odpowiedz
@MakeAnDGo: No to z kawiarni do długiego siedzenia polecam Kawalerkę Cafe na ul.Polaka, bo ma dobrą wysokość stolików do pracy na lapku :D, potrafiłam siedzieć po 5h na jednym cappuccino (chociaz kanapki za 4pln to też spoko opcja). W sumie Starbucks też w porządku do pracy i nikt nie zwraca uwagi ile siedzisz, ale trochę droższa zabawa.
  • Odpowiedz
@MakeAnDGo: Raczej nie ma :/ ale w Pasażu Grunwaldzkim na ostatnim piętrze (tam gdzie jedzenie i kino) można sobie usiąść gdzieś dalej od fast foodów i posiedzieć dłużej spokojnie bez zamawiania niczego. Jak się przyczaisz to i gniazdka się znajdą. Biblioteki miejskie (Mediateka czy na Namysłowskiej) też są przez wakacje często czynne do 18 (może nie za długo od 16 ale zawsze coś) i są stoliki by sobie posiedzieć i
  • Odpowiedz