Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody w to piękne piątkowe popołudnie.

Dzisiejsze promocje w:
Gearbest:
Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny CMCC* w cenie 429,99$ z kodem MI6CEE (bez refa)
Xiaomi Mi5X 4/64 GB w cenie 249,99$ z kodem 5XCHEN (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4X 4/64GB Helio X20 złoty w cenie 159,99$ z kodem 4XNTE (bez refa)
Xiaomi Mi5S 3/64GB złoty w cenie 227,99$ z kodem MSBJ (bez refa)
Rower elektryczny F-wheel DYUi w cenie 349,99$ z kodem gbevanDimitris (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi czerwony BT 4.0+slot na micro SD w cenie 30,99$ z kodem XMREDSCP (bez refa)
Słuchawki bezprzewodowe 56S w cenie 7,99$ (bez refa)
TV Box Mecool M8S Pro+ Amlogic S905X 2/16GB w cenie 36,99$ z kodem GBM8SPY (bez refa)

Na te produkty kody są nadal aktywne:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global czarny Snapdragon 625 w cenie 149,99$ z kodem NOTGL(bez refa)
Laptop Xiaomi Air 13 fingerprint i5-7200U 8/256GB MX150 - nowy model w cenie 848,99$ z kodem AIR13N (bez refa)

*CMCC = China Mobile Version, na pudełku znaczki chińskiej sieci komórkowej - za @Jacobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Banggood:
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty SD 625 LTE B20 w cenie 139,39$ z kodem 8BGESN4G32 (bez refa)
Zestaw czujników Xiaomi Mi Home 5w1 w cenie 55,99$ z kodem SUMMER06 (bez refa)
Xiaomi Miband 2 w cenie 19,99$ z kodem mibd2 (bez refa)
Laptop Xiaomi Air 13 fingerprint i5-7200U 8/256GB MX150 w cenie 899,99$ (bez refa)

Tomtop:
Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 w cenie 369,99$ z kodem XMS170 (bez refa)

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Informacje o nas:
Obserwuj nas na Facebooku
Strona ChinskieKody
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Odkurzacze automatyczne iLife
Informacje na temat zwrotów z Cashback

Link bezpośrednie:


#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybak_fischermann - Witam, tu #chinskiekody w to piękne piątkowe popołudnie.

Dzisi...

źródło: comment_rbxxmPGujxYY4J3N6cSE7FYqpIAuxyP5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak_fischermann: I tak zrobiłem : D. Wczoraj chciałem kupić na gearbest, ale dziś z bangooda sie opłaca bardziej i bezpieczniej. Jeszcze raz dzięki, dziewczyna i ja będziemy pewnie zadowoleni.()( ͡° ͜ʖ ͡°)-

EDIT: no i na czarny jest większa zniżka o 80 centów jak coś :D
  • Odpowiedz
@G123: tutaj już nie ma za dużego wyboru, bo wszędzie jest ryzyko VATu.
Jedni polecają nierejestrowaną, inni singapurską, ja mogę polecić kuriera DHL - trzeba za niego dopłacić, ale paczka jest szybko u adresata, w razie czego, mogą naliczyć VAT z zaniżonej deklaracji. No i póki co EU registered ma problemy z dostawą, więc lepiej uważać.
  • Odpowiedz
@rybak_fischermann: Mam jeszcze takie pytanie, polecasz sklep Honorbuy? Znalazłem na nim redmi note 4 4/64 global w czarnej wersji za 200usc + wysyłka z EU 34usd, cena nawet spoko za ten telefon i brak obaw o dodatkowe oplaty
chodzi mi dokladniej o ta oferte
  • Odpowiedz