Wpis z mikrobloga

@marcinnuri: Kontrolki multimedialne pod klawiszami funkcyjnymi, dwukolorowe podświetlenie którego nie da się dostosować, dodatkowe porty audio z których bym nie skorzystał bo używam zewnętrznej karty dźwiękowej, to nie dla mnie, co nie znaczy że kompletnie do dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: porty audio fajna sprawa jak chcesz słuchawki podpiąć pod klawiaturę a nie za kompa nurkować, co do podświetlenia to mi to ryba, miała świecić to że nie ma rgb to nawet lepiej. I najważniejsze cena ;) 430 znajdź coś podobnego w tej cenie
  • Odpowiedz
@supra107: Za tą sumę? #!$%@?ło? Corsair ma długą historię problemów spowodowanych sterownikami. Równie dobrze możesz wziąć magicforce na gateron brown. Pod względem jakości nawet na przewagę magicforce. A jak chcesz płacić ekstra to bierz ducky i nie kombinuj
  • Odpowiedz
@KwasWOczy:

nie kombinuj

A co ja tu kombinuję? Po prostu chcę kupić coś jakościowego z wyższej półki a nie jakieś chińskie gówna z podrabianymi przełącznikami Cherry MX. A skoro mówisz że ten cały magicforce ma lepszą jakość od Corsaira to pewnie musiałeś mieć obie klawiatury w rękach, a jak tak nie było to

  • Odpowiedz
@supra107: Tak dla Twojej informacji określenie "podrabiane gówno" w odniesieniu do switcha który jest teraz stawiany w zasadzie na równi z Cherry jest nie na miejscu. Tym bardziej że w przypadku "brązowych" switchy Gateron ma lepszą opinię niż Cherry. No ale mniejsza.

Dla mnie, dopłacanie do Corsaira, brata bliźniaka Razera, który popularnością cieszy się chyba tylko na /r/pcmasterrace kiedy można w tej cenie kupić Ducky, niekwestionowanego lidera pod względem jakości jest
  • Odpowiedz