Wpis z mikrobloga

Biznesowe Mirki doradzcie proszę.

Miałem przez 2 miesiące kampanię reklamową od firmy u której mam wykupiony szablon sklepu. 400 zł miesięcznie i codziennie po 3-4 zamówienia tylko z kampani schodziły. Przed długim weekendem stwierdziłem że nie przełużę o kolejny miesiąc ich usług, tylko sam się zgłosze do Google Adwords, i po ustawieniu wszystkich parametrów (słowa kluczowe, CPC itd) zobaczę jak to będzie (chodziło mi o to żebym widział co i jak, bo chciałem mieć wgląd. Od poprzedniej firmy dostawałem tylko raport ilość kliknięć, ilość wyświetleń, ile funduszy zostało jeszcze). Dzisiaj mamy czwartek i przez ostatnie 7 dni miałem tylko 2 zamówienia, pomimo tego, że na koncie AdWords pokazuje mi że wyświetlenia i kliknięcia są.
Teraz pytanie, jechać dalej z Google AdWords czy wrócić do "kampanie shoper"?
Stawki w swojej kampanii za słowa kluczowe mam ustawione według podpowiedzi Google ile powinno być.

#biznes #firma
  • 7
  • Odpowiedz
Trudno coś powiedzieć bez zobaczenia statystyk. Jeżeli masz kliki i wyświetlenia to zobacz jak wygląda zachowanie użytkowników na sklepie. Prawdopodobnie nie trafia do swojej grupy docelowej tylko do osób, które pozornie są zainteresowane ofertą.
  • Odpowiedz