Wpis z mikrobloga

@Czarny_Kot_: Racjonalnie, w sensie używając jakichś badań, statystyk tego, jak wychowywane są dzieci w parach jednopłciowych i merytoryczna dyskysja? Przecież tutaj jest konserwowy circlejerk, czego ty oczekujesz xDDD
  • Odpowiedz
@Sarza01:
Założenie, że normalne wzorce społeczne (już nawet pomijając dyskusję o tym czym jest normalność i jakie ma podłoże) są lepsze niż alternatywne wynika wyłącznie z osobistego, subiektywnego przywiązania do nich, jest to więc argument natury emocjonalnej i czysto arbitralnej, w związku z czym nie może stanowić podstawy do racjonalnej dyskusji. Czekam dalej.
  • Odpowiedz
Co innego jeśli chodzi o adopcję i wychowywanie dzieci przez takie pary. Powinno to być kategorycznie zakazane, bo to dla mnie na równi z zostawieniem dzieci z psychicznie chorymi osobami.


@St_Atheist: a masz na to badania poza sowim widzimisie? Bo ja znam dużo badań mówiących, ze nie ma żadnych negatywnych oznak wychowywania dziecka przez pary homo. Nie żeby takie pary powinny mieć priorytet przed hetero, na własnej skórze znam brak
  • Odpowiedz
@Czarny_Kot_: Dla mnie normalność to jest statystyka. Statystyczny człowiek na ziemi identyfikuje się jako kobieta albo mężczyzna. Transgender to jakiś mały promil ludzi z problemami psychicznymi którzy nie potrafią odpowiednio się zidentyfikować i odnaleźć swojej roli w społeczeństwie. Jest to marginalny odchył od normy, mniej jak 0,5% populacji.

Człowiek to jedne z wielu zwierząt. Są w naturze przykłady obojnactwa, gdyby ewolucyjnie było to korzystne zapewne mielibyśmy trzecią płeć lub wcale
  • Odpowiedz
@Sarza01: @Sarza01: Miałem nadzieję, że sklecisz coś mądrzejszego.
Rozumiem, że osoby rudowłose nie są Twoim zdaniem normalne i mają problemy fizyczne? Poza tym zauważ, że to, czy ktoś się identyfikuje odpowiednio czy nieodpowiednio jest subiektywnym sądem wartościującym, nie istnieje żadna wyższa instancja, która ustaliła odpowiedniość do której należy się stosować i to, co jest odpowiednie zależy od arbitralnej decyzji podmiotu oceniającego. BTW, od jakiego procenta populacji zaczyna
  • Odpowiedz
więc na podstawie swojego widzimisię wtrącać się w życie innych ludzi, niewinnych, nieinicjujących przemocy względem innych, w związku z czym jesteś obrzydliwy.

Serio, brzydzę się tobą.


@Czarny_Kot_: Gdzie to wyczytałeś w moim poście?
Miałem coś napisać ale uznałem, że niema sensu po tym jak zacząłeś mnie obrażać. Ty nie chcesz nic wyjaśnić, ani porozmawiać tylko mnie zjechać - tak widocznie twoim zdaniem wygląda
  • Odpowiedz
nie widzę powodów by jednostki porzucały swoje zadowolenie w imię abstrakcyjnej koncepcji dobra gatunku


@Czarny_Kot_: i tego też nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to że jednostki czy gatunek ma działać w imię dobra wspólnego. Chodzi o to, że natura sama to załatwi. Większość osób to kobiety albo mężczyźni, trans to przypadek 1 na 100 tys, odchył od normy, nieudana mutacja. Jak ludzie chorzy genetycznie. Z perspektywy całej populacji nie mają
  • Odpowiedz
Czy transgender to cecha fizyczna?
@Czarny_Kot_: chamie jeden, udający intelektualistę, sam zacząłeś mnie obrażać. Przed tym nic złego o nikim nie napisałem. Nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz