Wpis z mikrobloga

@petalchaser: @Mr_Wholesome: po co ci te 6 miesięcy doświadczenia? nie nauczysz sie spawać na takich siatkach. obróbka blachy, składanie itd to cały czas rysunek techniczny który jest wszędzie wymagany. też mamy gościa który spawał krzesła czy coś niecałe 2 lata (!) był dumny i przekonany, ze sobie poradzi a nie umiał nawet dobrze składać od przyrządu. poznał podstawy, poćwiczył na złomie, po 3 miesiącach się wyrobił i bez problemu śmiga
@hanys1dwa3: nie chodzi o to co umiesz, podstawową barierą jest to że nie masz absolutnie żadnego doświadczenia, ja zmieniam kompletnie branżę i kierunek w jakim chcę się rozwijać zawodowo i to jest duża przeszkoda przy rekrutacji, dlatego wziąłem co mogłem i uczę się co mogę, ile nie wiem, ale będę mógł powiedzieć że coś robiłem powiązanego
@Mr_Wholesome: ale tłumaczyłem ci, że takie doświadczenie jest o kant dupy. robiłem też miesiąc w automotive nie skumasz tam rysunku jak cały czas sie tłucze to samo ani żadnych innych podstaw w tym zawodzie, też wielu ludzi z takim przekonaniem robiło, że chce udokumentowane w papierach staż pracy. ty nie masz iść do następnej roboty jako spawacz, bo nie będziesz miał lekko. idź na zakład gdzie jest spawanie ale jako chłopak