Wpis z mikrobloga

@Zlowieszczy_Pomruk_Bigosu: ten bejt xD. koło dobrze to nawet nie stało. ciężko wyjaśniać różnice aczkolwiek jakbyś posłuchał sobie fajnej jakiejś karty plus fajnych głośników/słuchawek (juz nawet takiego aima sc808+ somicv2) to zrozumiałbyś jak bardzo jestes w błędzie

  • Odpowiedz
@Zlowieszczy_Pomruk_Bigosu: ja mam tego xonara ale mam też słuchawki za 260 zł i czuć dużą różnicę między integrą. A tego AIM SC808 żeby ją w pełni wykorzystać potrzeba słuchawek przynajmniej za 400 zł.

Ale też trzeba mieć słuch dobry, bo jak jesteś głuchy jak pień to nie usłyszysz różnicy.
  • Odpowiedz
@Drmscape: chyba mam, wiekszosc kupuje logitechy, czy creativy za max 150zł i tyle. Po 2gie teraz zintegrowane karty dzwiekowe w dobrych plytach glownych za ok 400zł są naprawde zacne jak na swoj budzet i nie trzeba bez sensu wydawac 150zł na tania dzwiekowke zewnetrzna do glosnikow jak wyzej. Jak OP by chcial inwestowac w dobry sprzet audio, to jak najbardziej wtedy warto kupic karte dzwiekową.
  • Odpowiedz
@kirk85: ty powiedziałeś, że dla wszystkich głósników 2.0/ 2.1, co jest oczywistą bzdurą, więc teraz się nie wykręcaj "że większość kupuje creativy za 150 zł" bo mogę tu zaraz wrzucić zestawy 2.0, których integry nie obsłużą.
  • Odpowiedz
@Zlowieszczy_Pomruk_Bigosu: Ja mam asusa z87-a i podczas przesiadki na xonara dx różnica była znacząca. Ostatnio dokupiłem sobie fiio e10 i na superluxach 661 odkrywam ulubione utwory na nowo
Ze sprzętem muzycznym generalnie jest tak że gra fajnie dopóki nie kupisz czegoś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz