Wpis z mikrobloga

Przyjaciele potrzebuję pomocy,

Chciałbym zgrać tacie piosenki z playlisty Spotify do samochodu. (Tak - wiem, że to nieuczciwe, ale chciałbym to zrobić, bo za granicą nie ma normalnych piosenek / stacji, a tatę uszczęśliwiłby zbiór takich piosenek na nośniku zewnętrznym. Z góry przepraszam.)

Posiadam spotify premium, i zastaniawiam się, czy istnieje jakiś program / skrypt, który potrafi wyeksportować wykonawców i tytuły piosenek do pliku tekstowego? Znacznie ułatwiłoby mi to pracę. Oczywiście jeśli nic takiego nie ma, to będę zmuszony pobierać każdy utwór z osobna poprzez wpisywanie nazwy, co może potrwać z kilkanaście godzin.

Obecnie mam 3 playlisty z czego jedna (lata 2000) nie jest w pełni kompletna. W sumie może ktoś też ma ojca, którego ucieszyłyby takie starsze piosenki lub sam lubi starsze hity, więc udostępniam playlisty według lat:

* Lata 1980-te
* Lata 1990-te
* Lata 2000-ne

Myślę, że będę aktualizował te trzy listy. Zazwyczaj pracuję i słucham spotify, więc jak usłyszę jakiś piękny kawałek, to dodaję go do biblioteki i później sortuję na "ulubione", "do pracy", "wszystkie" oraz właśnie playlisty dla taty.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuję.

#spotify #pytanie #muzyka

(Jeśli użyłem złych tagów, to również przepraszam)
  • 7
  • Odpowiedz