Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda: do silnika z wtryskiem bezpośrednim także mozesz zainstalować gaz. Jest on mniej inwazyjny gdyż jest wtryskiwany pod postacią cieczy przez instalacje benzynową. Jedyną wadą jest cena średnio 8000-10000 Cebulionów.
  • Odpowiedz
@Potezny_Bolduper: @jestem_legenda: Na Śląsku i Podkarpaciu są magicy co gazują bezpośrednie wtryski / turbiny. Robią to z gwarancją na 100tys km / 3 lata na wtryski gazowe i benzynowe, stroją silnik tak, że 10 procent dawki to benzyna 90 % gaz i uzyskują całkiem fajne rezultaty na wykresie. Koszt <5k dla 2.2 JTS, kumpel jest mega zadowolony, ja czekam na termin. Generalnie nie bierz 1.8 MPI, strasznie słaby
  • Odpowiedz
  • 0
@rod3nt i ciekawe jak wpływa to na wtryski benzynowe i ogólnie na samochód. Bo jak zwykłe instalacje znam i wiem że dobre nie szkodzą, to z bezpośrednim wtryskiem nie mam kompletnie doświadczenia
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: wiesz, jak ktoś daje gwarancje na wtryski benzynowe przy montażu instalacji, to musi być względnie pewny, że nie szkodzi - a tak twierdzą. Tylko że to nie są instalacje za 2,5k, niestety :(
  • Odpowiedz