Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki, chce sobie zrobić drugą parę okularów. Myślę nad fotochromami, w kolorze brązowym - przez takie najlepiej mi się patrzy. Zależy mi nad jak najjaśniejszym wartościom początkowym, czy rozjaśnianie szkieł trwa długo i jest to utrudniające w codziennym użytkowaniu lub upierdliwe? I czy są fotochromy z gradientem?
#okulary #kiciochpyta #optyk #optyka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@sexlord mógłbyś zrobić zdjęcie jak to wygląda w rzeczywistości przy całkowitym przyciemnienie? Boję się trochę że okulary będą wyglądać jak z przed 20 lat. To są te szkła co w aucie też się przyciemniają?
  • Odpowiedz
@kulu: Faktycznie są bazowo delikatnie przyciemnione ale pracuje normalnie przy komputerze i nie sprawiają problemów. Tutaj mogę mieć zaciemnione bo okno mam na wprost. Generalnie jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sexlord super. Dzięki za odpowiedź. Z antyrefleksem wyglądają rewelacyjnie. Chyba się też na takie zdecyduję. Pomogłeś ;)
  • Odpowiedz
@sexlord: bardzo pomogłeś, wczoraj zamówiłam okulary - fakt, długo nad tym myślałam i zdecydowałam się na podobny zestaw do Twojego. Same transitions średnio wyglądają, a brąz totalnie bez szału. Zamówiłam xtractive z powłoką blue-violet. W tych kolorach zdecydowanie korzystnie wyglądam :) Jeszcze udało mi się ustrzelić promocję na szkła, same plusy. Teraz czekam na odbiór :D
  • Odpowiedz