Wpis z mikrobloga

@firetech: Opinie są różne ale nie ma się co dziwić bo to dość spory sklep. Sporo się naczytałem o krzywych akcjach z morele typu sprzedawania niedostępnych przedmiotów, używanych bądź uszkodzonych, niemniej nie sugerowałbym się tym aż tak bardzo.

Osobiście zdanie mam raczej pozytywne. Zamawiałem u nich monitor. Doszedł szybko i bez jakichkolwiek problemów.
@firetech: Jak masz możliwość to bierz odbiór w punkcie i tam DOKŁADNIE sprawdź czy dostajesz to co zamówiłeś [dokładne modele] i czy towar jest na pewno nowy. Możesz też sprawdzić na miejscu jakieś proste sprzęty typu monitor/drukarka.
@firetech: kupowałem cały zestaw i nie było problemu, tylko nie bierz usługi, żeby poskładali komputer bo często ludzie się skarżyli na to, że porysowane, że nie nowe i takie tam
@firetech: nie polecam juz nigdy nic tam nie kupie, 3 miechy temu przyslali mi uzywana myszke oddawalem na zwrot 14 dniowy 3 tygodnie czekalem na hajs, teraz zepsula mi sie karta graficzna i zle naprawili za pierwszym razem(jeszcze bardziej ja #!$%@?) i juz ciagnie sie 2 miesiac bez PC'ta bo sa nieudolni i 0 kontaku i informacji co sie dzieje