Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki!

Organizuję #rozdajo połączone z #pomagajzwykopem !

Chcę komuś oddać #drony

#dron to Furibee F36 wraz z aparaturą, akumulatorkiem, zestawem zapasowych śmigieł, ładowarką i śrubokrętem. Jest to oryginalny, nieużywany zestaw jaki można znaleźć na #gearbest #banggood lub np #aliexpress

Skłoniło mnie do tego rozdajo od Mireczka @cziterus , który chciał pomóc chłopakowi na wózku spełnić marzenie o wyprawie rowerowej wraz z Ukochaną na specjalnym tandemie. O całej historii możecie przeczytać w Gazecie Krakowskiej.

Zasady są takie:

1. Plusujesz wpis (najlepiej wyplusować w gorące)

2. Wpłacasz dowolną kwotę na zrzutce (nie musicie tam ujawniać swoich danych. Dopiszcie nick z wykopu, żebym mógł zweryfikować wpłatę zwycięzcy)

3. Drona wylosuję za tydzień w piątek wieczorem (wysyłka oczywiście na mój koszt, przesyłką rejestrowaną)

Na zdjęciu są również gogle vr, które @cziterus błyskawicznie mi przesłał po zakończonym rozdajo (one niestety nie wchodzą w skład zestawu z mojego rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)).

Napiszę jeszcze kilka słów o samym dronie, bo latam sobie takim samym. #itemyzchin

Dron jest malutki, ale naprawdę żwawy. Doskonale nadaje się do lotów w domu. Na dworze tylko przy bezwietrznej pogodzie, bo łatwo może pofrunąć z wiatrem. Wśród mikrokopterów cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na całkiem niezłą moc jak na takie maleństwo, dokładną i szybką reakcją na polecenia płynące z aparatury oraz szybkość i zwinność zostawiającą inne, konkurencyjne zabawki daleko w tyle (sam mam porównanie z Eachine H8). Bateria starcza na kilka minut zabawy, naładować ją można w około godzinę.

Ostatnio popularne staje się przerabianie takich mikrusów na zestawy FPV (sterujecie dronem korzystając z podglądu kamery na dronie). Obecnie w całkiem niedużych pieniądzach można sobie taki zestaw sprawić a Furibee F36 doskonale sobie radzi z podniesieniem go i całkiem sprawnym lotem.

Myślę, że @Wu70 się nie obrazi, jeśli podlinkuję do jego wpisu, w którym ładnie wyjaśnia o co w tym chodzi.

Mam nadzieję, że nie zawiedziecie i pomożecie chłopakowi spełnić marzenie!
Seneszal - Czołem Mireczki!

Organizuję #rozdajo połączone z #pomagajzwykopem !

...

źródło: comment_wxbs2VXnf3Q3oD3VWZRPOMeuk6OoJlJb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz