Wpis z mikrobloga

@Czajkovsky robiłem kiedyś jakiś plakat reklamowy na festyn sportowy, mialem ten sam problem. Logo klubu trzymane jako obraz w Wordzie rozciagniety na całą stronę, itp. Ludzie (działacze ) się nie znają, więc są zadowoleni i trzymają logo w JPG 3 kB
@Czajkovsky: Detektyw Rudkowski by pomyślał: skoro logo jest stare, pewno było robione w Corelu z dostępnych tam clipartów.
Jeżeli masz dostęp do starego Corela przejrzyj dołączone cliparty, może znajdziesz elementy składowe (zawsze to mniej roboty) ;)
@Achim: No i mam właśnie ten sam problem :) Robię plakaty na mecze i nie wygląda to pięknie z takim rozmazanym logiem.

@funeralmoon: Wiesz co, nawet nie pomyślałem o tym :) Głównie to jakbym znalazł orła to już by był sukces, bo reszta to proste kształty ;) Dzięki, spróbuje czegoś poszukać.
@LeonAmator: ooo pięknie :) teraz już coś z tego powinienem zrobić :D chociaż pomysł z odświeżeniem też ciekawy ;)

@nizhiel: nie wiem czy ja jestem jakiś ciemny czy to Twój pomysł jest taki dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Conquer: za 5 dyszek to już zostanę przy herbie Piksel Nowa Wieś :D
@Conquer: Wiem, że to nie jest dużo, jak za wykonanie takiego logo, jednak ja traktuję grafikę jako hobby i lubię się bawić w corelu/ps wiec każda praca wykonana samodzielnie daje mnóstwo frajdy