Wpis z mikrobloga

Ehhhh pamiętam te strimy od czasu gdy była afera z paleniem firany. Wtedy oglądalem strima u Mahonka i coś tam gadali z 30min o tym. Ja nie wiedziałem kto to jest, ale wiedziałem ze Mahon zadaje sie z nim od jakiegos czasu. Wtedy zobaczyłem jego kanał i miał live od razu jak przyjechal do Mamy (Gosi) bo go wyeksmitowali.Miał wtedy on 16k subów Wtedy też pobił rekord widzów dotychaczasowy jaki był. Zebrał 1000zł na spłate mandatu i uszkodzeń. Chciał walczyć w sądzie bo ten typ co mu wynajmował przesadził ze stratami. PO zebraniu tych pieniedzy Daniel wpadł na pomysł aby zremontować pokój bratu i zebral wtedy też 500zł . I od tamtego czasu wszystko się zaczęło :) Wtedy nikt nie wyzywał pani Gosi tylko pisali serduszka na czacie i pozdrawiali ją teraz jest jak jest xDDDD. Od tamtego momentu przez 3tygodnie bez przerw oglądałem Strima u niego. Wtedy to były dymy. Jeszcze jak jaca miał długie włosy to kozacko wyglądał i każdy pisał Jaca Jaca Jaca gdy ten wszedł do pokoju. Daniel wtedy się na każdym kroku starał z remontem itp. Zaczęły się jajecka od Łobody, policja każdy miał beke z tego, a teraz to każdy jest na to obojętny.Ustawiał ze ekranie co godzine jakieś dymy np jajo na głowe itp. I ta muzyka menelixa inaczej wtedy brzmiała. Uzależniełem sie od jego strimów potrafiłem siedziec po 18godzin. Szkoda że teraz Daniel się zmienił :C To już nie to samo co wtedy. Kto pamięta te czasy niech zostawi plusa. Może Daniel przeczyta i pomyśli o tym jak było i może coś wróci. Daniel czy wtedy nie było lepiej?

#danielmagical #mahonek
  • 2