Wpis z mikrobloga

Tak właśnie sobie myślę... Przewidziałem kiedy reklamy na YouTube, nikt mi nie wierzył że tak będzie, Przewidziałem rozpopularyzowanie internetu, też mi nikt nie wierzył że dostęp będzie bezproblemowy i nie będzie wymagał konfiguracji. Mówiłem również że będziemy mieli małe komputery przy sobie, też się nie myliłem.

Więc zapisuje w kartach historii kolejną przepowiednie.

Google wprowadzi aplikacje pozwalająca zarządzanie firmą pod kątem wystawiania dokumentów, kontaktowania się z urzędami, będzie udostępniał wszelkie formularze i druki do urzędów.

Zaczną pewnie od czegoś małego czyli wystawianie faktur. Już są portale na których tworzy się konto i wystawia faktury, kwestia popularności i Google to podłapie.

#przemysleniazdupy

#myslilemona
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@BajerOp Dużo pomysłów było wcześniej zanim Google to podłapał.

@mcfreak Wiem, dlatego jakoś się tym nie szczyce tylko powtarzam to co ojciec mi powiedział że jak byłem młodszy to takie rzeczy mówiłem :)

Co innego pisarze od SF którzy opisywali w latach 50 używanie komórki i płacenie kartą płatniczą. To dopiero kozaki.

@dzieju41 Mój ojciec dalej się dziwi jak można mieć komfort z oglądania filmu na komputerze z 18 calowym ekranem i
  • Odpowiedz