Wpis z mikrobloga

myslalam ze będę się dziś chwalić że moje niespelne trzy letnie dziecko zdobylo Śnieżkę o własnych siłach (a ja ja tylko znioslam w drodze powrotnej) lecz niestety tak mnie duma nie rozpiera. właściwie to wylewa się że mnie ta duma i radość. bo od godziny 9 biegała że mną po Karpaczu w poszukiwaniu soczewek (pękła mi na oku a w domu braki i o 3 w nocy ciężko coś było u siebie kupić w miescie) potem sama na nóżkach wchodziła czarnym szlakiem zawstydzajac dorosłych, usiadła odpocząć pod domem akademickim i tak zasnela, a że mój kręgosłup nie ma jeszcze sprawność i nie wolno nosić mi nic cięższego od 0.5 kg, poza tym to ona miała zdobyć szczyt to stwierdzilam ze porywać się i wnosić jej śpiącej na szczyt nie będę. odzyskała sprawność pod strzechą akademicką i na własnych małych nóżkach zeszła w dół do świątyni wang a potem do centrum. strasznie napawam się duma i jestem mega szczęśliwa ale głównie z tego że jej wycieczka się podobała i co chwilę mówiła jak tam pięknie. właściwie to dziele się tym szczęściem by pokazać że samemu z małym dzieckiem można wszystko a idiotyczne komentarze i pytania które ciągle spotykam można sobie w dupe wsadzić, ludzie się mnie pytają po co zabieram i wszystko robię z małym dzieckiem skoro i tak nie bedzie tego pamiętała. no musiałam to z siebie wyrzucić :) A i o 21 bylysmy w hotelu. #szczecin czytajcie też:P #pokazdziecko #chwalesie #gory #samotnia #karkonosze #dumnamamakanapka
kanapkaznutella - myslalam ze będę się dziś chwalić że moje niespelne trzy letnie dzi...

źródło: comment_LdbTprw1E3Z3fq2udpvXh0d0CzUKZUud.jpg

Pobierz
  • 22
@kanapkaznutella byłam niedawno w Bieszczadach i podziwiam aktywnych rodziców. Widziałam parę takich 3 latków i zdecydowanie są to dzielne maluchy, ale moją uwagę zawsze przykuwają rodzice którzy noszą te mniejsze dzieci w takich plecakach/siedziskach na stelażu. Ja ledwo wlokę swój ciężar na górę a oni mają jeszcze dzieci na placach plus niezbędniki do dzieci. Takie małe dziecko to na pewno nic nie pamięta potem, ale po pierwsze fajnie że jest zabierane, jest
@Achaa w zeszłym roku po górach corke nosiłam w chuscie w tym już jest duża i chodzic sama może. a człowiek nie myśli o tym że mając dziecko na plecach jest mu ciężko, czy na brzuchu po prostu robi się dla nich wszystko. ja mam corke bo chciałam ja mieć nie jest ona za karę więc sprawiamy sobie przyjemności a nie siedzimy w szafie chociaż to opcja.jest dużo tańsza:) a sama jak
"potem sama na nóżkach wchodziła czarnym szlakiem zawstydzajac dorosłych"

SZLAK CZARNY – Najrzadziej stosowany ze względu na małą widoczność. Oznacza szlak dojściowy, rzadziej łącznikowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)