Wpis z mikrobloga

To jest jakaś parodia kpina żeby jeden synboży rozmawiał z drugim synembożym.
@bakambu @daniel62
Pierwszego zgłaszałem zaraz po założeniu konta, ale @Moderacja uznała, że to nie on #pdk
Czas ściągnąć szare komórki z urlopu i wziąć się do roboty.
#codziennysynbozy

Wprowadzić system losowego głosowania nad postami dodanymi przez zielonki, głosowaliby obecnie zalogowani użytkownicy. Po uzyskaniu 10 głosów "na tak" wpis się pojawia, przy 10 głosach na nie wpis się nie pojawia.
  • 11
@ORMO-27: Nie byłbym taki pewien. Widać, że typu ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu. A patrząc na pogłębiającą się patologię jest wielce prawdopodobne, że sam ze sobą rozmawia i kręci aferę.

Zobacz sobie na pierwsze konta synabozego zaczynając od @synbozy7 i zwróć uwagę od jakiego czasu są te konta na wykopie. Pierwsze fale spamu był praktycznie tylko z pomarańczowych kont. Dopiero po 2-3 miesiącach mu się skończyły i pojawiła się fala
@ORMO-27: Ja się i tak będę upierał przy swoim. Po mojemu to jest cały czas ten sam typ. Nie wiem jakie możliwości weryfikacji użytkowników ma moderacja i administracja, ale myślę, że są w stanie czegoś się dowiedzieć.
A jak nie są to może udostępnią jakieś logi dotyczące wpisów z tych kont i zrobimy swoje śledztwo ;)