Wpis z mikrobloga

#rozowepaski w #samochody to największy rak na drogach...
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś #!$%@?ł tyle akcji w ciągu 50km na drodze krajowej.
Oczywiście nikt na #motocykle nie #!$%@?ł nic głupiego tylko sobie spokojnie wyprzedzali tam gdzie mogli, ale wtem...
Pojawiła się ona.. brunetka w białej strzale na rejestracji WP. Zobaczyłem ją metr od mojego zderzaka z tyłu... No i zaczął się festiwal #!$%@?... Kombinacje, wyprzedzanie... podwójna ciągła? ŻADEN PROBLEM! skrzyżowanie? WIĘCEJ MIEJSCA DO WYPRZEDZANIA.
Muszę jednak powiedzieć, że podziwiam za fantazję i odwagę, bo jechać metr (słownie JEDEN METR) za zderzakiem ciężarówki, za którą nic nie widać to trzeba mieć jaja (wygląda na to, że pani miała większe ode mnie). Nie mogłem wyjść z podziwu jak ktoś przed ciężarkówką zaczął hamować i pani ledwo wyrobiła, ale nie uderzyła! Myślicie, że czegoś ją to nauczyło, no nie? NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Podjechała znów tak blisko, po czym wyprzedziła na podwójnej ciągłej..

Jaki był efekt? Do miasta dojechała 1 auto przede mną xD W mieście jeszcze parę razy zrobiła jakiś #!$%@? slalom między autami, #!$%@?ła się komuś na lewoskręcie przed maskę i pojechała dalej.. Trzeba przyznać, że tam mi uciekła..

Wołam jeszcze @puddin jako główną zainteresowaną ;) Nie sądziłem, że tak szybko spotka mnie coś co CIę tak dobitnie wyśmieje ( )

#pdk
  • 41
  • Odpowiedz