Wpis z mikrobloga

  • 0
@BajerOp: jetta? Dokładnie trudno powiedzieć :) lampy przód 1000, kurtyny 1400, podsufitka 1400, kierownica i pasy 600. Reszta to już błotnik, zawieszenie oraz blacharz :)
  • Odpowiedz
@BLKauto coś jak "kup i zrób " z TVN turbo tylko u was w tym przypadku "kup i klep"
27 tys za pół - wrak , grubo , może tagujcie #mirkoblacharz czy coś ...bo z tych co się tu w tagu #motoryzacja rozglądają za autem w takim lub podobnym budżecie to chcą kupić, zmienić olej ubezpieczyć zarejestrować i jeździć a nie szukać części i warsztatu i lawetą wrak wozić
  • Odpowiedz
  • 8
@snwptest: wrak? Gdzie widzisz wrak? Przejchane drzwi, uszkodzony wahacz, błotnik i maska. Nie mówię że to przetarte auto ale wrak to mocno powiedziane. Chyba nie wiesz jakie auta po dachowaniu się spawa w Polsce i jakie serio wraki ludzie kupują :)
No i czy ja kogoś oszukuje? Czy kręcę przebieg i mówię że to bezwypadkowy? :)
Co do tagowania - masz dodatny tag mój do czarnolistowania :)
  • Odpowiedz
  • 0
@trampek: napisałem cenę Jetty publicznie po wszystkich opłatach, Mazdy nie liczyłem, wygodniej jest napisać zainteresowanemu i policzyć mu dokładnie :)
@BajerOp: około tak, jak najbardziej
  • Odpowiedz
@BLKauto: policzyłem na piechotę dając raczej maksymalne możliwe ceny usług wyszło mi że macie z takiej mazdy 4000zł. Obstawiam jednak, że realna prowizja to 6000zł, o ile się pomyliłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@trampek: o 2000 :) bierzmy 4000 i ani złotówki więcej, dla każdego zainteresowanego który myśli że "przycinam" jeszcze na czymś mogę pokazać każdy rachunek jaki dostałem za dane auto :)
  • Odpowiedz
@BLKauto: czyli całkiem to nieźle podkalkulowałem jak na osobę nie obytą w temacie. No i generalnie całkiem fajny biznes, nie narobicie się za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@trampek: jeśli wszystko idzie płynnie i mam tylko klikać to jasne, ale jak jest dużo aut, zmieniają się przepisy, trzeba akcyzę, rzeczoznawców ogarniać to uwierz mi, nie nudzimy się :) tak, nieźle to policzyłeś, podejrzewam że zabrakło takich drobnych opłat typu przesłanie dokumentów, opłata za wykonanie przelewu, agencja cela, takie drobnostki z których się uzbiera to :)
  • Odpowiedz