Wpis z mikrobloga

@eragonn14 i po co to brać taki samochód z silnikiem 2.0??? Pali w mieście 13 pb. Sam mam od niedawna m52b28tu i dzisiaj średnie spalanie mierzone na cpnie to 11 litrów pb. Oczywiście automat i toruing.

Ile jeszcze benzyny musicie spalić żeby zrozumiec że duży silnik wcale dużo nie pali.

Ps. V8 4.2 paliło w trasie 12-13L LPG w trasie , w mieszanym 17-19l . Ale 310 koni robilo swoje.
  • Odpowiedz
@eragonn14: w mieście na pełnym zbiorniku zrobie ok. 380-400km. zbiornik 63litry. wychodzi jakoś 16/100 xD ale przy tempomacie na prędkościach autostradowych schodzi do 10-11, jakoś tak. odwdzięcza się dosyć fajnym dźwiękiem i przyspieszeniem ( ͡ ͜ʖ ͡)

edit: a to moja. trochę ruda z tyłu wychodzi na nadkolach i marzą mi się alusy z m3 csl xD
  • Odpowiedz
@cookiemonsta może jakbym miał na imię Sebastian to by paliła 18 litlow ;)

Normalna jazda , dynamiczne przyspieszenie.

Nie mówię że w mieście 11 litrów. 30-60 trasa miasto.

Chyba się starzeje albo już dorosłem ;)
  • Odpowiedz
@cookiemonsta a potem płacz i lament że m52/m54 biorę tyle oleju i pierścienie trzeba robić. Jak się #!$%@? 24h na dobe to tak jest. Jak chcesz tak szaleć to kup m3 E36 i spalanie nie będzie dużo wieksze , ale to auto jest do tego stworzone
  • Odpowiedz
@cookiemonsta nikt nie mówi o spalaniu.
Chce tylko pokazać/udowodnić ewentualnie obalić tezę wujka Janusza że duży silnik =duże spalanie.

Moje 4 ostatnie samochody to moc między 200-300 koni i spalanie LPG wiele nie odbiega od civica 1.4is który potrafił wciągnąć 13 litrów po mieście.

Oczywiście dla niektórych różnica 3--4litrow LPG to może być kosmos,ale dla mnie to raptem 5-8 zł na
  • Odpowiedz