Wpis z mikrobloga

@Namenick: czemu idiotycznym, dużo w nim prawdy. Kupujesz zakupy za które płacisz dodatkowo odwalasz prace za kasjera. Już nie wspomnę ze jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w USA to to ze w każdym sklepie pakowali tobie zakupy. A u nas płacisz za zakupy, sam je pakujesz No super. Wydaje kasę i chce być obsłużony i tyle po coś płace
@muak47: Więc mam nadzieję że jesteś zgodny ze swoją ideologią i nie chodzisz do marketów?
Bo przecież przerzucanie pracy na klienta zaczęło się już dawno, na początku to pani Grażynka chodziła po towar i wykładała go na ladę, teraz chodzisz z koszykiem i sam to robisz, zatem jak jest, zakupy tylko w lokalnym spożywczym?
@Namenick: dzisiejszy asortyment w sklepie a właściwie jego mnogość wyklucza aby pani Grażyna była w stanie obsłużyć wszystkich klientów ze swymi zakupami od telefonu po karne dla psa w sklepie wielkości hektara, Wiec twój argument jest z dupy. ale tak zakupy które mogę robię w małych sklepach pani Grażyny
@Namenick: albo jesteś chory albo masz 12lat. Czy ja gdzieś napisałem ze to barbarzyństwo? Napisze jak dla debila. Wydając swoje pieniądze zarobione na dany produkt, chce być obsłużony od a do z, nie będę komuś nabijał kabzy za to ze robię za frajer za kasjera. Czy jak skończysz lat naście i będziesz kupował samochód to również chcesz robić za montera i sobie jego składać? Czy jadąc na wakacje do hotelu sam
@muak47: Jesteś jak taki janusz któremu wszystko się należy BO ON ZA TO PŁACI, myśli że jak ma kilka drobnych to wszyscy muszą mu usługiwać i chociaż przez te kilka minut może zapomnieć o tym że jest zwykłym robalem.
@muak47: Typie, porównałeś zakupy ze składaniem samochodu, jesteś zwykłym kretynem więc nawet nie mam zamiaru na to odpowiadać XD
A teraz szybciutko ciesz się dniem, jutro znów #!$%@? za 2k miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)