Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: zastanów się nad wielką płytą...a konkretnie budowie z keramzytu. Za 2 lata będę mógł ci powiedzieć ile mnie to rozwiązanie kosztowało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę też że mamy podobne plany, czyli parterowo, nowocześnie i mniej niż 200m2.
  • Odpowiedz
9 ja właśnie kończę piętro, około 400k pod Nowym Sączem, współczuję teraz budowy :) nie bardzo jest teraz kim robić, jak umiesz coś zrobić sam to zaoszczędzisz duuuużo nerwów przede wszystkim. Ja sam robiłem izolacje poziome, montaż drzwi, podłóg, meble, o włącznikach i gniazdkach nawet nie piszę. Ktoś pisał o listwach przypodłogowych - jeżeli plastikowe to firma salag, ale to nie w marketach. Koszt listwy 9zł. Ja budowałem w strasznych #!$%@?, sama
  • Odpowiedz
@Artur-: Panie kochany, jaka firma jakie projekty, ja dopiero na początku planowania jestem. Aktualnie czytam wszystko co znajdę w tym temacie. Wybór padł na keramzyt, bo czas ma dla mnie kluczowe znaczenie plus nie mam zamiaru i możliwości jeździć codziennie 30 km i sprawdzać czy Ukraińcy piją czy murują.
  • Odpowiedz
  • 0
@draks2987 mam trzy piętra-kazde około 80m. Niby piwnicy nie ogrzewam, ale 18stopni w zimie jest i tak i to w największe mrozy. Dużo nie dużo. Przy spadku terenu 30cm /1m piwnica po prostu wychodzi sama, zresztą przydaje sie i lepiej ją mieć już nie mieć. Chyba że ktoś nigdy nic sam nie robi, nie dłubie, nie naprawia to wtedy do bloku a nie do domu.
  • Odpowiedz