Wpis z mikrobloga

Na szybko co muszę zrobić by zakupić sobie Bitkojna? Założyć portfel i na jakiej giełdzie kupić? Ktoś pisał o skanie dowodu musi się to robić?
Ostatnio miałem po spadku kupować za 6,2k zł ale oczywiście niewiedza mnie zablokowała i przegapiłem dołek
#bitcoin #kryptowaluty
  • 20
  • Odpowiedz
@Cutler777: Giełd jest wiele, np. Bitbay lub Bitmarket. Są głosy żeby na zagranicznych kupować albo takich bez potwierdzeń z dowodem, ale ja np. zarejestrowałem się na bitmarkecie, weryfikacja zajęła jakieś pół godziny. Potem czekałem dzień aż dojdzie przelew bo nie obsługują ekspresowych. A jak wygląda na innych giełdach to nie powiem bo nie mam doświadczenia.

Jednak powiem Ci jak wyszedłem na tym że czekałem aż przelew dojdzie: cena spadła z 10050zł
  • Odpowiedz
@Cutler777 wejdź przez bitmarket24.pl bez weryfikacji możesz szybko kupić. Później jak chcesz obracać to przelej te zakupione btc na inną, najlepiej zagraniczna giełdę i kręć. osobiście polecam bitfinex
  • Odpowiedz
@Cutler777 z bitcoinem możesz zrobić co Ci się żywnie podoba to pieniądze, które Ty kontrolujesz i nikt nie może powiedzieć Ci, że bank nieczynny albo nie możesz wysłać z innych powodów. Pamiętaj jednak, że nie powinno trzymać się dużych kwot na giełdzie.
Kupno, sprzedaż i szybko na swój portfel o ile nie handlujesz.
  • Odpowiedz
@pawlo74: @Ideologia_Gender: czyli tak pobrałem sobie aplikacje na telefon wallet mycelium i rozumie że to jest już mój portfel? i tam na szybko bez giełdy mogę kupić sobie bitkoina?
na giełdzie jest taniej i bez takich opłat tak? i jak bym kupił sobie na giełdzie to szybko przelewać na ten walet co pobrałem ?
  • Odpowiedz