Wpis z mikrobloga

@omczobonczo: Na każdej trasy masz wyznaczoną cenę minimalną i maksymalną, których nie możesz przekraczać. Ma to na celu zagwarantowanie zgodności opublikowanego kosztu z kosztem rzeczywistym. Jeżeli widzisz taki komunikat podnoś cenę, aż będzię w takiej wysokości, że zostnie ona zaakceptowana. Więcej na temat publikowania przejazdów możesz przeczytać na naszej stronie: www.blablacar.pl/faq . Jeżeli nie będziesz w stanie sam rozwiązać problemu zgłoś go poprzez nasz formularz kontaktowy: www.blablacar.pl/skontaktowac-sie . Będziemy mogli wówczas
  • Odpowiedz
@omczobonczo: BlaBlaCar działa na zasadzie równego podziału całkowitego kosztu przjazdu pomiędzy wszystkich podróżnych wraz z kierowcą. Adekwatnie do tej zasady ustalamy widełki kosztów na danych trasach. Upewnij się, że masz najnowszą aktualizację naszej aplikacji.
  • Odpowiedz
@BlaBlaCar: Nie obraźcie się ale nie chce mi się nic z tym robić, a apka na 90% jest aktualna. Odkąd przejazdy są płatne to i tak nikt nie chce jeździć (a wcześniej nazbierałem w rok Ambasadora) więc jak dla mnie to obojętne czy będziecie mieć ten błąd czy nie, bo zwyczajnie szybciej znajdę już kogoś przez fejsa.
  • Odpowiedz
@BlaBlaCar: super, a to ze jade przez tunel platny 50E, oraz ze alternatywny pociag kosztuje minimum 85 to sie juz nie liczy, wiecej niz 25E nie moge chciec od pasazera... wole juz nikogo nie brac
  • Odpowiedz