Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek na temat YouTube. 4-5 lat temu powstał projekt dwóch Panów bliżej mi nie znanych. Polegał na zaangażowaniu stażystki w filmy w postaci wideo blogów. Postać Grażyny Żarko była kreowaną na typową starą babę katoliczkę, która jakoś dorwała się do internetu. Każdy jej film polegał na momentami mniej lub więcej subtelnej prowokacji w stylu: "Tutaj Grażyna Żarko, słuszna strona wiary, uważam że dzieci w szkołach powinno się bić" Projekt był o tyle niesamowity, że dały się na niego nabrać nie tylko kanały po 10 subskrypcji, 20 ale i takie tuzy, jak Rojo(nagrał po zamknięciu projektu przeprosiny). Po wielu groźbach nawet morderstwa( co prawda nagrywane przez jakiegoś patusa, który by nic nie zrobił, to nadal groźby) postanowiono zakończyć projekt z 14 filmami na koncie, których w tym momencie na koncie nie ma, ale na pewno są mirrory.

Co ciekawe, wiele rzeczy wskazywało na to, że Grażyna Żarko to fejk. Jeśli pominąć zdrowy rozsądek i po prostu słuchanie tego co Grażyna w swoich filmach mówiła, było kilka innych przesłanek, które dzisiaj nie pozostałyby niezauważone(pozdrawiam @BrzydkiBurak , który wielokrotnie w swoich filmach w tamtym czasie wspominał, że Grażyna Żarko jest tworem strony trzeciej i nie ma co się napinać). Dobrze pamiętam film Barbary Kwarc(wsiadasz do windy, pies sra), w którym ta oblewa Grażynę wodą z wiadra na środku chodnika w odpowiedzi na film krytykujący Panią Basie. Film był nagrywany z takiego kąta, że niemożliwym było aby to był "nagły atak". Wartym przypomnienia jest również udział Krzyśka Gonciarza, który zorganizował zbiórkę na wyjazd do sanatorium dla Anny Lisak, bo tak nazywała się aktorka, która podjęła się odgrywania postaci Grażyny Żarko. Film z podziękowaniami jak i kilka innych znajdziecie na kanale.

Film z podsumowania akcji:
https://youtu.be/xLIqyVsUnuk

Opowiadam to ze swojej perspektywy więc na pewno nie pamiętam wszystkiego, o czymś nie wiem, ale przyznam, zawsze myślę o Grażynie Żarko gdy widzę materiały kontrowersyjne czy w necie czy w telewizji, uważam że chłopaki osiągnęli swój cel.
#youtube #grazynazarko #gonciarz #ciekawostki
m.....z - Z takich ciekawostek na temat YouTube. 4-5 lat temu powstał projekt dwóch P...

źródło: comment_z4FGEjdK6lZx83lyisR7mJ9n12iVUlR9.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monstermancz nie chcę wyjść na ą i ę ale #!$%@? jak można uwierzyć że stara baba "katolka" (już #!$%@? nawet z zakładaniem konta na yt) nauczyła się całkiem sprawnie montować filmy i je wrzucać?
  • Odpowiedz
@monstermancz: od razu sie mozna bylo zorientowac, juz w pierwszych filmikach byly dodatkowe "efekty" typu podlozona muzyczka, stara grazyna by tego nie ogarnela, no ale co ja gadam przeciez siedze na portalu gdzie trzeba dodac do najbardziej oczywistego zartu tag #pdk xD
  • Odpowiedz
nadal nie rozumiem idiotów, którzy nabrali się na ten fejk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dafto: przecież na wykopie to co najmniej raz na tydzień ludzie dają się wrabiać w byle co, już choćby to że czytają tyko opisy, a reszty nie, i tworzą sobie jakąś wizję nie wiadomo czego.
  • Odpowiedz
@monstermancz: Najgorsze, że ludzie zrobili się dla niej mili, bo aktorka. Jakby naprawdę istniała to hejt dla nich byłby uzasadniony. A prawda taka, że aktora mniej boli hejt granej przez siebie postaci niż człowieka hejt na niego.
  • Odpowiedz
to już ponad 4 lata minęło? ...jak ten czas szybko ucieka (,)


@polwac: ja mam wrazenie ze grazyna zarko to z 10 lat temu byla. Tobie ucieka a mi sie wlecze mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@monstermancz: pamiętam to. Wtedy zaczałem gardzić Rojem, i do tej pory tak mi zostało. Jak można nasyłać swoich gimbofanów na kogokolwiek? Ehh, polski youtube to największe na świcie gówno. Niewiele jest osób, do których mam jakikolwiek szacunek.
  • Odpowiedz