Wpis z mikrobloga

@Specjalista_Plus: Bry. Za miesiąc kończy mi się umowa w #orange. Szukam dobrej, nowej oferty na 24 miesiące. Najlepiej z topowym telefonem, jak Samsung Galaxy S8, no chyba, że ktoś poleci lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W #orange za przedłużenie oferują mi badziewie, szkoda gadać, pomijam.
W #tmobile za 170 zł miesięcznie + 569 zł na start + 49,90 za aktywację: wszystko bez limitu, plus 12 miesięcy #netflix gratis (czyli łącznie 4698,90 zł)
W #plus za 182,99 zł miesięcznie + 599 zł na start: wszystko bez limitu (o ile ten internet po 10GB można tak określić), bez opłaty aktywacyjnej i 2 miesiące 0 zł za abonament (czyli łącznie 4850,78 zł)

W efekcie mamy różnicę około 150 zł przez 2 lata, albo 12 zł miesięcznie. Teoretycznie nie jest to duża różnica, jednak TM kusi netflixem, a ja nie zamierzam zakładać smartdomu. Czym innym może skusić mnie Plus, abym jednak zdecydował się na was? A może polecicie mi zupełnie inny telefon, który robi fantastyczne zdjęcia (również nocą), osiągami dorównuje S8, albo wręcz z nim wygrywa i macie go w podobnej ofercie?

  • 11
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś by tu trafił i zwrócił uwagę na to, że nie wziąłem pod uwagę #play to dodaję: 1 zł na start + 220 zł miesięcznie + 50 zł opłaty aktywacyjnej (łącznie daje to 5331 zł). Nie dość, że cena z kosmosu, to każdy znajomy, który jest w tej sieci, odradza mi ją pod wieloma względami. Temu jej w ogóle nie uwzględniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ponycjusz no ale telefon bierzesz w jakimś mm czy Saturn i nie martwisz się o gwarancję. Wszystko bez limitu pewnie znajdziesz za 30 zł/miesiąc czyli 720 zł na dwa lata. Ile kosztuje ten s8?
  • Odpowiedz
@robvan: dokładnie, Saturn życzy sobie 3500, a do tego trzeba doliczyć odsetki. Dodać do tego choćby te 30 zł/m za kartę na dwa lata i cena robi się bardzo podobna do sumy z abonamentu. Nie wiem dokładnie ile, musiałbym się wybrać do Saturna i spytać o te raty.
  • Odpowiedz