Wpis z mikrobloga

@GlebaMisiu: fajnie że pomógł. Ale obiecał stream 12 godzinny, i cała kwotę miał przekazać dla rodziców więc powinien słowa dotrzymac.nawet jakby uzbierał 100tysiecy to mimo że cel byłby uzbierany powinien przekazać wszystko tak jak obiecał
@BananowyBananowiec: Ani nie liczę na atencje ani nie liczę na jego pieniądze , dla dopełnienia powiem ci że pracuje w Norwegii i te 2000 tyś co daniel zrobi ja mam przez półtora dnia pracy, także nie zrobicie na mnie dużego wrażenia wasze wyzwiska w moja stronę . Poprostu staram się robić dobrze to co robię i tak jest ze wszystkim w pracy czy na strimie :) pozdrawiam internetowi zadymiarze #danielmagical
@Carolina777: Tak zgadza się . Mam z nim kontakt prywatnie i jeśli ktoś jest wykończony nie fizycznie a Psychicznie co dużo bardziej męczy i niszczy , odechciewa się wszystkiego . Zrobił i tak wiele dziś nie trzeba ciągnąć go za ręke bez potrzeby skoro chłopak JASNO pokazuję "#!$%@? JUŻ NIE MOGĘ" #danielmagical
@BananowyBananowiec: Nie to ciebie nikt tu nie chce , i to ty jesteś internetowym Hooliganem który uważa się za wyrocznie i sąd . A jedyne co możesz i potrafisz to pisać na Wykopie i rzucać jakimiś bluzgami niczym widz rafonixa, także zajde do twojego poziomu i Lucham ci Zone i cekam na pitce frajeze #danielmagical