Wpis z mikrobloga

Ok pora na #niepopularnaopinia

Serial #got #gameofthrones stał się absolutnym GÓWNEM od kiedy skończył im się materiał książkowy.
Każda scena wygląda mniej więcej tak:
Gadająca Głowa 1 - mówi coś buńczucznego
Gadająca Głowa 2 - mówi coś odmiennego
GG1 - hmm może ale nie do końca
GG2 - ha a widzisz, jednak nie do konca ale jednak moze
KONIEC SCENY
Przy okazji idą sobie do przodu, albo w kółko albo stoją albo się naradzają.

TO JEST PODSUMOWANIE WSZYSTKICH 3 ODCINKÓW, KAŻDY Z NICH WYGLĄDAŁ PODOBNIE.

Tragedia, dno i metr mułu. Jeżeli Ci ludzie zabiorą się za cokolwiek sami z siebie łącznie z pisaniem scenariuszy to kierwa będę wiedział, że trzeba omijać to szerokim łukiem.
1-Brak prowadzenia akcji obrazem
2-Brak budowania atmosfery
3-Idiotyczne i prymitywne dialogi pisane przez 4 latka dla 4 latków ("Jesteś smokiem, bądz smokiem!" ""Może i jestem 9 letnią dziewczynką ale jestem z północy i będę walczyć hurr durr!"")
4-Oczywiste rezultaty wydarzeń, brak jakichkolwiek zwrotów akcji, wszystko jest liniowe w ciul.

Jednym słowem, kto jara sie obecnym sezonem #got #gameofthrones to, to, to... a szkoda na was nawet strzępić ryja.
JanTadeusz - Ok pora na #niepopularnaopinia

Serial #got #gameofthrones stał się ab...

źródło: comment_vjbIlz9CJScKEuYvP5xipTXOQrlex8Qj.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 39
@JanTadeusz typowy wykopek ktory nie wie, ze to nie jest serial akcji a serial o polityce i intrygach, a te knuje sie gadając. Idz ogladac jakies gowniane breaking bad jak chcesz akcje
  • Odpowiedz
@Arveit: amen to that xD Tak samo byli wszyscy rozczarowani jak po scenach ruchania w pierwszych sezonach przyszedł czas na politykę i zdziwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Arveit hahaha typowy pseudo-inteligent który usprawiedliwia swoją postawę fanboja jak tylko może. Pierwsze sezony nie były o polityce? A nie no sorry zapomniałem były o czymś zupełnie innym xD
  • Odpowiedz
  • 1
@JanTadeusz wszystkie byly o polityce i knuciu za plecami. W książkach jeszcze bardziej to widać. HBO tylko dawalo duzo cyckow zeby tkaich stulejarzy przed ekrany zwabić
  • Odpowiedz
  • 0
@Arveit a ja mówię że sezon 7 to kupa jeżeli chodzi o dialogi i przebieg owego knucia... I sam zamysł i pomysł na scenariusz knucia też jest wart tyle co nawóz.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: moim zdaniem to pierwsze sezony byly lepsze, bo musieli zdobyc widza, teraz itak kazdy obejrzy te 2 ostatnie seozny jakkolwiek by ich nie #!$%@? no i mysle, ze obecnie wiekszym celem jest dla nich doprowadzenie historii do konca, ukazanie jakby wszystkich watkow tak jak sie maja skonczyc i nie bacza na to, ze niektore male sceny zrobia #!$%@?, bo to przeciez nie ma ostatecznie znaczenia (wg nich)
  • Odpowiedz