Wpis z mikrobloga

@misieu: znałem kilku ukraincow i powiem szczerze, oni nie maja pojecia o historii, bo ruscy im ją ułożyli. Jak zaczął się na ostro konflikt w Donbasie to korpo, dla którego pracowałem, przeniosło ich do Warszawy, razem z tamtejszym managementem. Sale konferencyjna nazwali im. Karola Marksa i nie widzieli w tym nic zlego. Jak ktos spytal czy ich nie #!$%@? z ta nazwa to patrzyli tępym wzrokiem tylko i nie wiedzieli ocb.
@WalvaterWotan: spoko, co nie oznacza że nie warto mówić głośno o ludobójstwie wołyńskim. Nie powinno to jednak przesłaniać relacji gospodarczych, kulturowych i militarnych pomiędzy naszymi krajami. Wielu Polaków do niedawna nie wiedziała nic o ludobójstwie wołyńskim, to trudno tego wymagać od samych Ukraińców. Ale jest to temat który nie ulotni się w niepamięć.
@WalvaterWotan: Przed wojną w Donbasie w Polsce nikt nie interesował się Ukrainą i szeroko pojętym wschodem w ogóle. Jak Ukraina zdecydowała zmienić swój geopolityczny kurs na zachód to temat odżył. To jest jeden z temató z którym musza zmienić się nasze dwa narody.
@misieu: @Opinia: @WalvaterWotan: @januszniepije: @bezbratniejduszy: Aha i zapomniałem napisać, że Rosjanie nie mają bólu dupy o to że on jest w Azowie i sobie pozuje do zdjęć do flagi OUN. Oni mają ból dupy, bo on jest z Rosji, zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa i nazywa Rosjan okupantami. Z racji tego że w Nacgwardii nie możesz służyć bez obywatelstwa to na 100% dostał Ukraińskie obywatelstwo w ramach specjalnego