Wpis z mikrobloga

Mirko pomusz!

Laptop mi się umarł. Stary, poczciwy Lenovo T500. Potrzebuje coś w zamian. Najchetniej jakas poleasingówka. MUSI być WUXGA. Coś z NIEzintegrowaną kartą graficzną, bo lapek służy do pracy w CAD. Koniecznie matowa matryca. T500 spełniał wszystkie wymogi. Maszyna nie musi być turbo wydajna. Coś co ma fajny stosunek cena/jakość. T510, 520, 530 chyba są za masywne. Chcę coś lekkiego i zgrabnego T410? Wart swoejje ceny? Lapek nie może być plastikowy, bo codziennie jest noszony w plecaku. Nejchetniej nie wiecej niż 1500-2000 cebulek. Jak sie nic nie znajdzie to znow kupie t500, przełożę RAM, SSD i będę się cieszył, ze wydałem tylko 350zł.

Dużo tego ale na pewno coś podpowiecie.

#pcmasterrace #komputery #laptopy #notebook
  • 8
Najchetniej jakas poleasingówka. MUSI być WUXGA. Coś z NIEzintegrowaną kartą graficzną, bo lapek służy do pracy w CAD.

Nejchetniej nie wiecej niż 1500-2000 cebulek.


@turbodziura:
Thinkpad W530, Dell M4700, HP Elitebook 8570w kwestia co znajdziesz i w jakim stanie, są jak to nazwałeś "masywne", ale jeżeli ma to być cad z jakąś znośną kartą to 14-stki odpadają, no chyba, że znalazłbyś clevo z 860m/960m.
@Pustulka: To jest taki CAD, którego uciągnie nawet zintegrowany Intel. W sensie bez ogromnych złożeń czesci. Fajnie jakby była osobna karta, ale coraz bliżej jestem decyzji ze sam procek i RAM sobie poradza.