Wpis z mikrobloga

@tacky: Również ta promocja mnie skusiła. Teraz powoli szukam alternatyw, ale szczerze mówiąc słabo... Większość sensownych ofert to lokaty... Mam tam trzy konta, które są u pracodawców... uczelni... US'ie, trochę czasu by zajęło odkręcenie wszystkiego.
@Ciero: Półtora roku na 4% to było coś. Teraz już nie uświadczysz ofert z takim procentem i na tak długi okres, ale trzeba sobie jakoś radzić. Millenium dla nowych środków ma 2,5% na 92 dni. Tmobile UB 3% dla nowych użytkowników na 3 miesiące bodajże i potem 2% do końca roku. Coś tam było jeszcze, ale nie chce mi się szukać.
@tacky: Widziałem jeszcze z ciekawych ofert lokatę Witaj od Nest Bank, ale warunki aby dostać te 4% są nieciekawe (2,5k miesięcznie na konto i przynajmniej jeden przelew do US/ZUS).
@Ciero: Nie słyszałem o takiej ofercie. Poza tym o tej porze nie chce mi się już zagłębiać w temat. Najlepiej załóż sobie kk w city. Te promocje przebijają wszystkie lokaty.
@tacky: Właśnie KK też mam BZWBK... Wytargowałem u nich KK bez opłat rocznych itp. Ale masz rację, konto czas zmienić, bo w BZ'cie już nie jest tak kolorowo.