Wpis z mikrobloga

@przemek98-57: Na początku świetny, ale z odcinka na odcinek się psuje. Strasznie zapychają czas, przeciągają nie popychając akcji do przodu. Niby o hakowaniu, a 95% serialu to schizy głównego bohatera i intrygi.
  • Odpowiedz
  • 2
Właśnie mam mieszane uczucia co do niego. Dużo wątków jest zaczętych, ale nie są skończone, niektóre odcinki tak nudne, że nie da się oglądać a są też takie, że porywają w ciekawość. Dlatego pytam się wszystkich co o nim sądzicie, bo albo jest to trochę niedopracowany serial albo go nie rozumiem. Sam aktor gra świetnie i nie mam mu nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz
  • 1
1 sezon jest bardzo fajny. Jako ciekawostka powiem że jest to najlepiej zrealizowany serial o hakerach i w tej kwestii był konsultowany z prawdziwymi hakerami. 2 sezon jest bardziej psychologiczny i jak dla mnie niewiele wspólnego ma z tym 1
  • Odpowiedz
@przemek98-57: z opinii większości wynika, że drugi sezon jest bardziej #!$%@? niż pierwszy i przez to część znielubiła serial.
edit: ciężko jest być z serialem "na bieżąco" tzn. rozumieć każdy jeden wątek i nie pogubić się w niczym.
  • Odpowiedz