Wpis z mikrobloga

@G___G pamiętaj, że odkurzacz musi przejechać najpierw na sucho a potem drugi raz z mopem... równocześnie czyszczenie i mopowanie jest bez sensu
@G___G osobiście stosuje taktykę, że daje mu po 30 minut pracy na pokój 15-20m2, zamykam go w pomieszczeniu i po tym czasie przenoszę do następnego pokoju
@G___G jako że A4S nie ma pamięci pomieszczeń to jak go puścisz po całym terenie to w jednym pokoju pojeździ dłużej a w drugim krócej, per saldo w tygodniu puszczany co 2-3 dzień dojedzie z pewnością wszędzie, mając dzieci częściej puszczam w kuchni i pokoju dziecięcym
@G___G w podobnej konfiguracji używam x5. Daje radę, ma wirtualną ścianę i jest tańszy od v7s.
Po jakimś czasie jednak uznaję, że opcja mopa to pomyłka - za dużo zachodu (osobny pojemnik, wymiany mopa itp.) i efekt słabiutki.
Generalnie polecam się zastanowić nad xiaomi robot - droższy ale nie lata jak opętany po domu, tylko wyznacza sobie optymalną trasę i jedzie 2x. No i apka z pozycją to spoko sprawa, szczególnie jak
@G___G: Jak coś to ja właśnie wczoraj odebrałem mojego ILIFE V7 zamawiany z GearBest. Przesyłka szła całe 12 dni i wszystko miodzio. Płaciłem zwykła karta kredytowa. Nie miałem żadnego cła. Puki co jestem mega zadowolony.

Ps: Opcja mopa w V7 to tzw mop suchy. tam nie ma pojemnika z wodą. Możesz co najwyżej zmoczyć mopa i podpiąć aczkolwiek traktował bym to raczej jako ścierka do kurzu. Mop w żadnej formie sie