Wpis z mikrobloga

No po ostatniej akcji z Dawidem nie ukrywam, że byłem na niego #!$%@?. Ale dzisiaj pokazał, że jest w #!$%@? wyluzowanym kolesiem, zabawnym i da się go lubić. Trochę mnie #!$%@?ł ze spiną z Kilerem, bo jednak do ojca tak się odzywać to nie wypada, ale myslę, że miał jakies powody. Może #!$%@? traktowanie za dzieciaka? Tylko szkoda mahonka, wpatrzony w te laskę, a ona we wszystko się tam #!$%@?. Dopytuje, jest zazdrosna i wielką gwiazdę z siebie robi, nawet się na streamie nie pokaże, ciekawe dlaczego? Wstydzi się? Raczej wątpie. Zwłaszcza, że na grupie Mahonka nie kryję się ze swoją osobą, a udaję taką niedostępna. Weź ją Adrian #!$%@?, masz branie, sam widzisz po omegle nawet czy tej Dominice, co dzisiaj z Wami grał w alko :D Laskę, która też pomoże Ci w tym co robisz bo lubisz to robić i zawsze robiłes na ogromnym luzie, dlatego Cię tak ludzie polubili, a ostatnio nie jestes sobą. Dla mnie idealny stream to Mahon, Iga, Kowal i Dawid (w takiej formie jak dzisiaj). Andzelika i ta panna Dawida tam nie pasuja, za bardzo spiete i #!$%@? xd
#mahonek
  • 3