Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Sorry, ale uroda typowa "odciągnięta od pługu". Nie chcę obrażać, absolutnie, tylko brak dziewczęcości tu. Duża, masywna twarz, kręcone i takie napuszowane włosy również dodają objętości, takie śląskie baby a nie najelpsze laski na mirko. Czasem mam wrażenie, że mireczkom to wystarczy, że coś ma długie włosy i sukienkę i już mogli by się żenić.....
  • Odpowiedz
@onajedna17 nie znam osobiscie ale wypowiem sie po tym co kolega widzial w necie. Po pierwsze w Polsce nie pochwala sie wystepowania nago na balkonie, po drugie, tanca w klubie gogo, po trzecie ubierania bialych kozaczkow. (Tak ubieraja sie lafiryndy i wcale nie wyglada to ladnie - bezguscie). Po czwarte naturalne cycki sa ladniejsze od sztucznych, za duzych. (Chyba ze byl rozmiar A-anorektyczne). Z twarzy ladne dziewczyny ale chyba na sile staraja
  • Odpowiedz
@onajedna17: Smierdzaca rodzina nierobów, którzy zarabiają na streamowaniu 30 tyś miesięcznie. Zobacz ten tag. Nieuleczalny rak wykopu. Myślałem o was kilka razy i, że tylko wy skończyłybyście ten spam.
  • Odpowiedz
@monstermancz: to zabawne, lubię poczytać te bzdury które ludzie piszą, dowiedziałam się dziś ze jest jakieś nagranie gdzie jestem naga na balkonie:) ze mam białe kozaczki albo ze byłam w klubie gogo, bo ktoś komuś powiedział.Coekawe jak ludzie nakręcają się wzajemnie na podstawie własnej bajki jaka sobie opowiadają :)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.