Wpis z mikrobloga

#ciagniemywladzezajezyk
Zdefiniuj mi ta wladze, ostatnie protesty organizowala akcja demokracja, mówili
- a polityczna
- oddolna
- społeczna
wsród sponsorów
Rockefeller Brothers

Wy tez mianujecie sie spoleczna organizacja, ciagnaca wladze za jezyk, mówicie
- siec obywatelska
- dzialamy na rzecz jawnosci.
wsród sponsorów, George Soros

O przejrzystosc jakiej wladzy walczycie?

Finansowo należycie do sieci lewicowych aktywistów. Atakuje zródla utrzymania kazdego kto wejdzie im w droge, to sa ataki, na reklamodawców, pracodawców, firmy współpracujące.

Czy wasze dzialanie ma na celu uzyskanie informacji o osobach, odpowiedzialnych za paski, czy tez zastraszenie dziennikarzy. Nalerzycie do gópy która specjalizuje sie w personalnych atakach.

Wasze działania sa społecznie szkodliwe, podszywacie sie pod organizacje spolecznie, przedstawiacie sie jako niezalezne srodowiska. Jedniak nie moze powstać żadna organizacja nie idaca sladem marksizmu kulturowego, ponieważ od razu jest brutalnie atakowana, przez siec lewicowych bojówek, utworzona i sponsorowaną waśnię w tym celu przez światowa oligarchie.

Czy wasze dzialanie ma na celu transparentosc, czy tez atak i zmuszenie do posluszenstwa, nie podlegajacym wam dziennikazy.

Kilka dni temu mial miejsce podobny atak, na zródla utrzymania innych niezaleznych dziennikarzy.

Przykladowo Lauren Southern bierze udzial w akcji http://defendeurope.net/, zbieraja pieniadze bezpośrednio, ich cel to wynajac statek, sfotografowac nielegalne akcje EU, a w razie napotkania rozbitków odstawic ich od najblizszego portu czyli Libi:
Lewicowe organizacje zaatakowaly i zmusily patreon do wycofania prowadzonej dla niej kampani, ba niec chodzi nawet o akcje z uchodzcami, patreon zamkna jej prywatne konto.

W czym jest problem, a no w braku konkurencji, chetnie zobaczyl bym szeroki wachlarz organizacji spolecznych i niezaleznych aktywistów. Jednak takie organizacje, beda dysponowaly mniejszymi srodkami, nie mogac liczyc na wsparcie oligarchów. Oraz nawet jesli samodzielnie zdobeda srodki, ruszacie do aktaku, wykorzystujac swoja sile kapitalowa, oraz wsparcie Polityczne.

Moje pytanie, czy ci dziennikarze maja byc kolejnym skalpem w waszej kolekcji?
Jaki jest cel, ataku personalnego na dziennikarza?
Zdecyduj sie czy chcesz pociagnac do odpowiedzialnosci telewizje publiczna? Z tym nie mam problemu
Czy celem jest zastraszenie i przykladne ukaranie dziennikarza, zapewniajace, ze nikt w przyszłosci nie bedzie podwazal waszej narracji.
mobilisinmobile - #ciagniemywladzezajezyk 
Zdefiniuj mi ta wladze, ostatnie protesty...